התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו

מאמרים

מבשלת | טבחית

טבחית מבשלת דרושים

מידע על תפקיד מבשלת (טבחית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מבשלת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מבשלת (טבחית) באתר דרושים בחינוך.

לחיפוש עבודה בתחום לחצו: דרושה מבשלת \ טבחית

מבשלת / טבחית במוסד החינוכי אחראית על הכנת המזון שאוכלים הילדים (לעיתים גם הצוות). על מה אחראית המבשלת ומהן דרישות התפקיד לעבודה בתחום?

למבשל/ת (טבח/ית) ישנו תפקיד חשוב מאוד בארגון החינוכי - האוכל. כידוע, הילדים חייבים לאכול בצורה מסודרת, סדורה ובריאה על מנת לגדול ולהתפתח כיאות ולמבשלת חלק חשוב מאוד בכך.

תיאור תפקיד המבשלת \ טבחית

במהלך העבודה המבשלת מקבלת אחריות מלאה על המטבח וסביבתו. היא מכינה תפריטים מותאמים לילדים שיאכלו את האוכל (בחלק מהמקומות התפריטים מובנים). היא מכינה את המזון והאוכל בהתאם לתפריטים. הטבחית עובדת בשיתוף על המנהלת על המוסד החינוכי, וכמו כן עם המפקחת הפדגוגית. היא צריכה לדאוג כמובן לשמור על כללים של בטיחות, הגיינה סדר וניקיון.

הכנת האוכל תהיה בכמות שמתאימה למספר הילדים שנמצאים במוסד החינוכי, והיא תהיה כמובן תוך תשומת לב לכמות ולאיכות המזון וכמובן להעדפת הילדים. מאחר והמבשלת אחראית על המטבח היא אחראית גם על המלאי, הזמנת המזון, קשר עם הספקים וניהול משא ומתן בנושא.

המבשלת היא חלק מצוות המוסד החינוכי

הטבחית היא חלק מהמוסד החינוכי ולכן לעיתים היא גם תעזור לשאר אנשי הצוות במשימות שונות, תשתתף בישיבות צוות ותהיה בקשר עם הילדים וההורים. המבשלת תשתתף מעת לעת גם בהשתלמויות מקצועיות הקשורות למטבח ובישול כדי ללמוד דברים חדשים בתחום.

מהן שעות העבודה לתפקיד מבשלת

לרוב במוסדות החינוכיים, שעות העבודה הן במהלך היום. המבשלת דואגת להכין את ארוחת הבוקר והצהריים במוסד החינוכי. לכן השעות של המבשלת הן בדרך כלל משעה 07:00 ועד 14:00 אך יתכן שגם עד 17:00 – הכל תלוי במוסד עצמו, בכמות האוכל והאחריות של המבשלת / טבחית.

דרישות התפקיד של מבשלת / טבחית

כדי לעבוד כמבשלת / טבחית במוסד החינוכי, ישנו צורך כמובן להכיר את עולם הבישול והמזון. ככל שההכרות גדולה יותר ויש יותר ניסיון בתחום – זה כמובן יתרון משמעותי. ישנם מוסדות חינוכיים שישנו צורך ביכולת לבשל בכמויות גדולות (למשל הכנת שתי ארוחות ביום ל-50 ילדים) וישנם מקומות בהם אין צורך בניסיון זה. כמובן שגילאי הילדים גם הם משנים מאחר וילדים גדלים אוכלים יותר ואוכלים גם סוגי מזונות שלעיתים לוקח זמן רב יותר להכין. מה שעוד חשוב הוא אהבה לתחום האוכל והמזון והבישול וכמובן אהבה לילדים ונתינה.

מחפשים עבודות של מבשלת? דרושים טבחית - הצעות לעבודות ומשרות מאתר דרושים בחינוך

בקישור הבא תוכלו למצוא הצעות עבודה למשרות דרושים של מבשלת / טבחית מאתר דרושים בחינוך.

שלח לחבר

מלאו את הפרטים הבאים: