התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו

מאמרים

מלווים להסעות

מלווים בהסעות

מידע על תפקיד מלווים בהסעות ילדים והדרישות של עבודה כמלווה בהסעות. בנוסף הצעות עבודה של משרות מלווה בהסעות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים מלווה להסעות.

במקרים רבים, מי שאחראית על ארגון הסעות לילדים היא הרשות המקומית. חלק גדול מההסעות יהיו ככל הנראה לילדים עם צרכים מיוחדים ישירות למוסד הלימודים שלהם.

לחיפוש עבודה בתחום לחצו: דרושים מלווה להסעות

במקרים של ילדים בעלי צרכים מיוחדים רוב ההסעות הן במימון של המדינה או הרשות, ללא תשלום של ההורים. ישנם מקרים בהם ההורים משתתפים כאשר אין זכאות להסעה לפי החוק. רכב ההסעות צריך להיות בטיחותי ומתאים להסעות מסוג זה.

זכאות להסעות ולמלווה בהסעה

מדינת ישראל קבעה בתקנות כללים ומבחנים לזכאות להסעה ולליווי בהסעה. לכן, ישנם ילדים שיש להם זכאות לחינוך מיוחד והם זכאים גם להסעה מהבית למוסד הלימודים ובחזרה ממנו. בחלק מהמקרים הזכאות היא גם למלווה בהסעה. ההסעה היא בדרך כלל יום יומית ולפי ימי הלימודים, אך ישנם מקרים בהם הזכאות להסעות היא גם בחופשות ובקיץ. חלק מהזכאות להסעות נקבע גם לפי מרחקי הנסיעה ולכל מוגבלות אחרת ישנה זכאות אחרת.

מלווה בהסעות ילדים

הליווי בהסעות הינו בדרך כלל למוסדות הלימוד. ניתן בדרך כלל לעבוד 6 ימים בשבוע וניתן לעבוד גם פחות – תלוי במעסיק. העבודה היא בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות הצהריים – כאשר הילדים בהסעות נוסעים וחוזרים ממוסד החינוך. העבודה מאוד מתאימה לסטודנטית, פנסיונרים, וכל מי שאוהב את התפקיד. גילאי הילדים בהסעות נעים מגיל שנה ועד גיל 20. הליווי בהסעה יכול להיות לילד אחד או לקבוצה. בהסעה בדרך כלל בין ילד 1 ל-15 ילדים. המוסדות אליהם מסיעים הם גני ילדים, מעונות, בתי ספר, מסגרות חינוך מיוחד.

כישורים דרושים של מלווה בהסעות ילדים

תפקיד הליווי בהסעות דורש הכשרה לעבודה, ומעת לעת גם סדנאות והכשרות נוספות, זאת על מנת לדעת כיצד להתמודד עם מקרים שונים נפוצים במסגרת ההסעה. התפקיד הוא אחראי מאוד מאחר והוא כולל עבודה עם ילדים, לעיתים בחינוך המיוחד, וחשוב גם לציין שההסעה לעיתים לא תוכל לצאת ללא מלווה ולכן חשוב שלא לאחר. מלווה בהסעות ילדים עובד לפי נהלים מוגדרים והוא מוכשר לדעת מה לעשות בכל סיטואציה ומצב. התפקיד מאוד נחמד ומהנה למי שמחפש תעסוקה נוספת, משרה חלקית, או עבודה עם ילדים.

מחפשים עבודות של מלווה בהסעות? דרושים מלווים להסעות - הצעות לעבודות ומשרות מאתר דרושים בחינוך

בקישור הבא תוכלו למצוא הצעות עבודה למשרות דרושים של מלווה בהסעות מאתר דרושים בחינוך.

שלח לחבר

מלאו את הפרטים הבאים: