התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


11/07/2016

מדריך

דוד מונטיאן

דוד מאיר מונטיאן תאריך לידה: 31/5/1986 שנת עליה: 2011 כתובת: כפר צבי סיטרין נגישות: בעל רישיון נהיגה בתוקף,בעל רכב,רישיון לרכב פרטי-מסחרי עד 3.5 טון (B) מספר זהות: 336182290 מצב משפחתי: נשוי + 2 השכלה 2011-2009: לימודים תורניים/ישיבה ישיבת תורת חיים מוסקבה‎. 2004-2000: לימודים תורניים/ישיבה ישיבת ראשית חכמה טורונטו. קורסים והסמכות Child Psychology, Thompson Education Direct – 2013. פסיכולוגיה של ילד הדרכה והוראה, מגדל אור עליית הנוער – 2013. פעילות חברתית – 2014. קורס מגיש עזרה ראשונה מע"ר נסיון תעסוקתי 2013 – היום – מדריך חינוכי, כפר צבי סיטרין מדריך כיתה יב תלמידי נעל”ה 2013-היום - שיעורי עזר באנגלית 3יחידות 2016-סגן מנהל פנימיה 2011 – 2013 – מדריך , מגדל אור פנימיה לתלמידים מדריך של הכיתות ז-ח במשך כ3 שנים הוראה מתקנת לתלמידים מתקשים. עבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. ניהול מעקב שוטף אחר התקדמות התלמידים עד להצלחתם בבחינות/ בחינות הבגרות / בחינות הגמר/ ההכשרות המקצועיות. חינוך ילדים לערכי חיים והתנהגות נאותה. הנחייה אישית לתלמידים במידת הצורך. אחריות על הדרכה חברתית. 2007 – 2009 – מזכיר, ישיבת תורת חיים‎ ניהול צוות בן- 15 איש. אחריות על סידור עבודה. 2004 – 2009 – מנכ”ל פנימיה, פנימיה בקהילת היהודית קורסטין הדרכה לילדים הייתי מנכ”ל פנימיה העברתי שיעורי קודש לתלמידים והייתי מנהל רישום תלמידים ובדקתי מסמכים ליהדות ניהול צוות עובדים בן 30 עובדים. קליטה והנחיית עובדים חדשים. זכיתי בתואר עובד מצטיין מתן מענה מהיר לבעיות בשטח. 2004 – 2009 – מלמד, פנימיה בקהילת היהודית קורסטין מלמד של כיתה ז-ח סביבת עבודה ותוכנות Windows,ידע בסיסי במחשב,Photoshop,Word,Office,Power Point,Excel שפות יידיש: טובה מאוד עברית: טובה אנגלית: רמת שפת אם רוסית: שפת אם אזרחויות זרות: מולדובה ידע במחשבים בינוני (משתמש ביתי באופיס, אינטרנט וכו)
אזור
חדרה והסביבה
עיר
בית צבי
סיווג משרה
41 לכפר נוער
11/07/2016
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מפתח הדרכה | מפתחת הדרכה

  מפתח הדרכה | מפתחת הדרכה

  מידע על תפקיד מפתח הדרכה או מפתח התדרכה והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מפתחי הדרכה, חיפוש עבודה ופרסום מודעת דרושים של פיתוח הדרכה.
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  כהורים עסוקים, נוח לנו להושיב את הפצפון שלנו מול הטלויזיה כדי שנוכל להתפנות לסידורים. אך אולי זה פוגע בילד? הסיבות מדוע לא מומלץ לתת לילד עד גיל שנתיים לבהות במסך.

 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • אופר | או-פר

  אופר | או-פר

  מידע על תפקיד אופר והדרישות של עבודה כאופר השונה מבייביסיטר. בנוסף הצעות עבודה של משרות אופר (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים אופר באתר דרושים בחינוך.