התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


16/10/2018

ביביסיטר עם ניסיון

צפורה הרטמן

היי. שמי צפורה בת 19, דוברת גם אנגלית. אני מעוניינת לעסוק כביביסיטר באיזור של פתח תקוה, ראש העין, גבעת שמואל,אלעד וכו' ביומיום אני עושה את שנת שירותי בבלינסון כסייעת רפואה ולמדתי רפואה בסיסית. (ולכן אני מעוניינת לעבוד מ4 בצהרים הכי מוקדם לאחר השירות) את התיכון סיימתי בראש העין באולפנת זבולון שבו סיימתי בגרות. מגיל קטן מאוד עסקתי בטיפול בילדים: * נולדתי למשפחה של 13 אחים ואחיות וב7 מהם טיפלתי מהיותי בת 5... * התנדבתי גם בילד נכה ומוגבל שיכלית. *עבדתי כסייעת לגננת בחופשים וכביביסיטרים *ועבודות בית כבר כ- 8 שנים אני מאוד מאוד אוהבת ילדים ולטפל ולהעסיק אותם ומרגישה שיש לי הרבה ניסיון בתחום.
אזור
פתח תקווה והסביבה
עיר
פתח תקווה
16/10/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • הרובוטים שמסננים את קורות החיים שלך

  הרובוטים שמסננים את קורות החיים שלך

  אלו שמסננים את קורות החיים שלך הם בעצם רובוטים. כדי לעבור את הסינון הראשוני, חשוב "לדבר את שפתם" של הרובוטים הללו, אחרת קורות החיים שלך לא יגיעו לאף אחד.

 • להיוולד עם צרכים מיוחדים זה לא מחלה

  להיוולד עם צרכים מיוחדים זה לא מחלה

  בעבר ילדים בעלי צרכים מיוחדים היו דחויים ונדחקו לשולי החברה. צרכים מיוחדים אינם מחלה. אתם מוזמנים לקרוא את הסיפור האישי המרגש של שרה מלכה.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הבכי של התינוק הוא שפת הדיבור הראשונה שלו והאמצעי שלו להעביר אליכם את תחושותיו. לכן חשוב לזהות את המסר של הבכי ולדעת כיצד להרגיע אותו. קבלו כמה טיפים.

 • סייעת | סייע

  סייעת | סייע

  המידע המלא על תפקיד סייעת (או סייע) והדרישות של עבודה כסייעת. בנוסף הצעות עבודה למשרות סייעות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים סייעת באתר דרושים בחינוך.