התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


28/04/2017

מחפשת עבודה כגננת

יעל חנן

אני בעלת תעודת הוראה לחינוך המיוחד מהמכללה האקדמאית לחינוך ע"ש קיי ובעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה מהמכללה האקדמאית אשקלון. בשנים האחרונות צברתי ניסיון ורכשתי מיומנויות בתחום החינוך וההדרכה במגוון תפקידים. במסגרת תפקידיי השונים ניהלתי את הצוות החינוכי בגן, עסקתי במסגרת תפקידי בכתיבת תוכניות שנתיות ,תוכניות לימודיים אישיות עבור התלמידים ,וכתיבת תוכניות פדגוגיות. כמו כן, עסקתי כמורה תומכת לילדים ללקיות תקשורת המשולבים במסגרות רגילות. בתפקיד זה סייעתי לילדים בנושא התקשורת במטרה לחזק את שילובם במסגרות השונות , ובנוסף ייעצתי להורים ולמורים בנושאים אלה. הצלחתי להגיע לליבם של הילדים ושל ההורים, ולעזור להם לממש את מירב הפוטנציאל ולשלבם בחברה, הפריחה שלהם מול עיני, אפילו המעטה ביותר, הייתה כל כך משמעותית בעיני. אני מאמינה כי צבירת הניסיון בתחום,המיומנויות שלמדתי והמוטיבציה הרבה יסייעו לי לבצע את התפקיד באופן הטוב ביותר.
אזור
אזור הדרום
עיר
באר שבע
סיווג משרה
13 לגן ילדים
28/04/2017
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • אמא ואבא הולכים לגן ואני גם

  אמא ואבא הולכים לגן ואני גם

  מדוע קשה לילדים להשתלב במסגרת החדשה? מהם הקשיים וההתנהגויות הצפויות של הילדים, ושל ההורים? ומה אפשר ורצוי לעשות כדי לעבור את ההתחלה החדשה בהצלחה.
 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  לאחר שהבאנו ילד לעולם, אנחנו לעיתים רבות מרגישים שמשעמם לו. אנו מרגישים שאנחנו צריכים למלא את זמנו בפעילויות מגוונות. האם התחושה הזו אכן מוצדקת?

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • מאמן | מאמנת

  מאמן | מאמנת

  מידע על תפקיד מאמן / מאמנת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות אימון (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מאמנים.