התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


05/01/2019

מחפשת משרה עם ערך מוסף

עמית עפרי

אני עמית, בת 30, מתגוררת במושב יציץ. 10 שנים ניהלתי מתחמים קמעונאיים, החלטתי לעשות שינוי ולהכנס לעולם האנוש, מזה כשנתיים מתנדבת כליצנית רפואית בבתי חולים ועמותות ומסגרות שונות. בחצי שנה האחרונה מנהלת אזור מתל אביב ועדבאר שבע בפרוייקט שטח למיצוי זכויות ניצולי שואה, אחראית על נציגים שמגיעים לבתי ניצולי השואה ומבצעים איתם מיצוי. שותפה מלאה בהקמת פרוייקט שטח,כתיבת נהלי עבודה, תכני הדרכה, הכשרה וחניכה של הנציגים האופן שותף, גיוס נציגים, מתן שירות ברמה איכותית ומקצועית. עבודה מתוך שליחות. מחפשת משרה עם ערך מוסף מחפשת משרה קרובה לאזור מגוריי
אזור
רמלה לוד מודיעין והסביבה
עיר
יציץ
05/01/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.
 • איך ננחיל לפעוט הרגלי צחצוח שיניים

  איך ננחיל לפעוט הרגלי צחצוח שיניים

  התינוק שלכם גדל ויש לו כבר שיניים? חשוב להנחיל לו את ההרגל של צחצוח השיניים בצורה חיובית, כדי שילווה אותו גם בעתיד. איך עושים זאת? הנה כמה טיפים מעניינים.

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • תינוק נולד - אושר גדול!

  תינוק נולד - אושר גדול!

  לידה של תינוק היא אושר גדול. איך שומרים על התא המשפחתי, על הפרטיות? איך מטפלים בתינוק בשלבים הראשוניים ומה היכולות של התינוק החדש? הפרטים בפנים.
 • מדריך כושר | מדריכת כושר

  מדריך כושר | מדריכת כושר

  מידע על תפקיד מדריך / מדריכת כושר והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מדריכי כושר (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של הדרכת כושר.
 • מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  התינוק עובר בתקופה קצרה תהליך משמעותי וטראומטי. הוא מגיח מבטן האם, מסביבה סטירילית ומוגנת לעולם בו הוא צריך לדאוג לעצמו. בואו נבין טוב יותר את תהליך ההסתגלות.