התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


01/12/2016

מעיין אבישר - ייעוץ ופיתוח ארגוני, הדרכה, פיתוח הדרכה והנחיית קבוצות.

מעיין אבישר

שמי מעיין אבישר וכיום אני עובדת במשך שנה וחצי בפירמת רו"ח קסלמן וקסלמן כרכזת משאבי אנוש, פיתוח ארגוני וגיוס. במסגרת תפקיד פיתחתי מערכי הדרכה, סדנאות, העברתי הדרכות וכנסים ועסקתי במתן ליווי, ייעוץ וקואוצ'ינג למנהלים ועובדים. כמו כן, אני בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותקשורת במכללה למנהל ובוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני עם התמחות באימון ניהולי מטעם המכללה למנהל. אני מעוניינת להביא משב רוח מרענן, להתקדם ולתקוע יתד בתחום של ייעוץ ופיתוח ארגוני, הדרכה, פיתוח הדרכה והנחיית קבוצות. ההדרכה זו התשוקה הכי גדולה שלי, אני מלאת מוטיבציה ורצון להתפתח בתחום. אשמח במידת הצורך להעביר את קורות החיים שלי לגורמים הרלוונטים.
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב -יפו
סיווג משרה
18 לארגון
01/12/2016
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • גנן | גננת

  גנן | גננת

  מידע על תפקיד גננת (או גנן) והדרישות של עבודה כגננת בגן ילדים או מעון. בנוסף הצעות עבודה של משרות גננת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש גננת באתר דרושים בחינוך.
 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  קורות החיים הם המסמך עליו מסתמכים המעסיקים כדי ללמוד עליך. הם צריכים להכיל את המידע המדויק והעדכני עליך אך הם צריכים להיות גם ברורים ושיווקיים. איך עושים את זה?

 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • האם תהליך חפיפה נכון ישפר את תפוקת העובד?

  האם תהליך חפיפה נכון ישפר את תפוקת העובד?

  מעסיקים רבים נוטים לקלוט את העובדים ומיד "זורקים אותם למים" אך חלקם עלול להתקשות ולעזוב. בעזרת תהליך חפיפה והכשרה נכונים ניתן לשמר את העובדים ולשפר את התפוקה.

 • תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  הילדים שלנו משתמשים בנו כמתווכים בין הגירויים בסביבה לבינם. כיצד אנו כהורים יכולים לעזור לילדים בעיבוד הגירויים ובפיתוח תהליכי למידה? הפרטים במאמר.