התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


26/08/2018

מדריכת אומנות לקהילה ולאוכלוסיות מיוחדות.

חווי גולד

שלום, שמי חווי, בעלת וותק של כ- 15 שנה בעבודה עם ילדים במגוון גילאים. בעברי עבדתי שנים רבות בתחום הפעלות לילדים. אני בעלת ניסיון רב בהדרכת אומנות לילדים וקשישים וכן הדרכת הורים ( בעברי ניהלתי משפחון ביתי במשך כ 4 וחצי שנים) . אני עובדת כעצמאית בתחום ובנוסף אני אומנית רב תחומית, ובעלת כישורים רבים במגוון תחומים בתחום האומנות ( רישום, ציור, ציור ממוחשב, פיסול וכו'...) סטודנטית שנה ב' להדרכת אומנות לקהילה ולאוכלוסיות מיוחדות. אמא לחייל תושבת חדרה. אינני בעלת רכב אך רגילה להתניידות עם ציוד. תודה רבה על הזמן שהוקדש לקריאה (:
אזור
חדרה והסביבה
עיר
חדרה
26/08/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.
 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך משרות רבות בתחום החינוך וההדרכה באזורים שונים בארץ. העבודה באזורים בארץ שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה קל ונוח. זה הזמן למצוא עבודה.
 • בייביסיטר | שמרטפות

  בייביסיטר | שמרטפות

  מידע על תפקיד של בייביסיטר (שמרטף) ודרישות התפקיד לעבודה כבייביסיטר. בנוסף הצעות עבודה למשרות בייביסיטר ופרסום מודעת דרושים בייביסיטר באתר דרושים בחינוך.
 • כיצד עוברים בהצלחה תהליך גמילה מחיתולים?

  כיצד עוברים בהצלחה תהליך גמילה מחיתולים?

  תהליך הגמילה מחיתולים יכול להיות מתסכל מאוד גם לפעוט וגם להורים. גמילה מחיתולים קשורה באופן ישיר למודעות הפעוט לגופו, אישיותו ועצמאותו. איך לעבור אותו בהצלחה?

 • שאלות לראיון עבודה של בייביסיטר / מטפלת

  שאלות לראיון עבודה של בייביסיטר / מטפלת

  אנחנו הורים נפלאים, משקיענים ושומרים הכי בעולם על הילדים. לכן חשוב לכולנו למצוא את הבייביסיטר שתיתן לנו שקט נפשי ותעניק ביטחון לילדינו. מה שואלים בראיון העבודה?