התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


12/12/2018

גאיה יפלח

גאיה יפלח

גאיה יפלח, בת 24 ניסיון בהדרכה של שלוש שנים בתנועת נוער בני המושבים התנדבתי לשנת שירות בעמותת קדימה בה הדרכתי לבד קבוצה של בני נוער המוגדרים כנוער בסיכון את שירותי הצבאי עשיתי בפלמחים כמדריכת סימולטור טיסה (3 שנים דין אישה כדין גבר) -במסגרת התפקיד בניתי תיקי תוכן והדרכות, העברתי הסבות וניהלתי הכשרות וקורסים. כמו כן קלטתי מאמן חדש לחיל האוויר והכשרתי מדריכה יעודית ראשונה למאמן לאחרונה חזרתי מטיול של שנה וחצי ברחבי העולם ואני מחפשת עבודה בה אוכל לממש את יכולות ההדרכה שרכשתי לאורך השנים. באוקטובר הקרוב בכוונתי להתחיל ללמוד ( עוד 10 חודשים) ואני זמינה וגמישה למעבר לכל מקום שידרש שפות- עברית שפת אם ואנגלית דיבור וקריאה ברמה טובה מאוד תכונות נוספות- אחראית, מגדילת ראש ,יחסי אינוש מצוינים.
אזור
עפולה והסביבה
עיר
מרחביה (מושב)
12/12/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  שגיאות כתיב מטרידות מורים ותלמידים רבים ומהוות במקרים רבים מקור לתסכול מתמשך, החל מכיתה א'. מה הם סוגי שגיאות הכתיב, מתי אנו נדרשים לטפל בהן, וכיצד עושים זאת?
 • מנהל | מנהלת

  מנהל | מנהלת

  מידע על תפקיד מנהל או מנהלת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות ניהול (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנהל חינוכי.
 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.
 • מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  התינוק עובר בתקופה קצרה תהליך משמעותי וטראומטי. הוא מגיח מבטן האם, מסביבה סטירילית ומוגנת לעולם בו הוא צריך לדאוג לעצמו. בואו נבין טוב יותר את תהליך ההסתגלות.

 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  הילדים שלנו משתמשים בנו כמתווכים בין הגירויים בסביבה לבינם. כיצד אנו כהורים יכולים לעזור לילדים בעיבוד הגירויים ובפיתוח תהליכי למידה? הפרטים במאמר.