התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


20/07/2018

מחפשת עבודה בתחום החינוך

נופר אודה-יה רומנו

בתיכון תגברתי לחמש יחידות פסיכולוגיה סוציולוגיה. בצבא הייתי משק"ית ת"ש, אך פסלתי מקצוע ושיבצו אותי כמשקית חינוך. יצאתי לקורס קצינים, אך נפצעתי שם. והודחתי. הייתי חונכת בחטיבה, לתלמידים מרקע סוציו-אקונומי נמוך. אחר כך הייתי מדריכה חינוכית בצהרון. בחופשה של יולי- הייתי מפעילה בקייטנה בגן. עבדתי בבית ספר להישגים, מרכז פרטי לקליטת תלמידים לאחר שעות הלימודים. סיימתי שנה ראשונה בהוראה, אך מקפיאה את התואר כדי לחשב מסלול מחדש. מחפשת עבודה עם בני נוער משרה חלקית. חמש שעות ביום. יומיים בשבוע. סיימתי בגרות מלאה עם ממוצע 94 הייתי בתנועות נוער המון שנים. אם יש עוד שאלות אשמח לענות.
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
חולון
20/07/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הסתדרות המורים

  הסתדרות המורים

  הסתדרות המורים היא ארגון מייצג למורים וגננות בישראל. במאמר תוכלו לקרוא על הסתדרות המורים ופעולות הסתדרות המורים. מאמר על הסתדרות המורים דרושים בחינוך מציגים.

 • חיפוש עבודה ומציאת עבודה

  חיפוש עבודה ומציאת עבודה

  חיפוש עבודה הוא תהליך הדורש השקעה וסבלנות. קבלו את הטיפים שלנו - מה חשוב בתהליך חיפוש העבודה, כמה זמן לוקח עד למציאת עבודה ואיך מוצאים משרות דרושים שוות.
 • מהן 5 הטעויות הנפוצות בכתיבת קורות החיים?

  מהן 5 הטעויות הנפוצות בכתיבת קורות החיים?

  קורות החיים הם מסמך המשווק את המועמד אל מול המעסיק. מה בעצם בוחן המעסיק בקורות החיים של המועמד ואילו טעויות נפוצות כדאי למנוע?

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • מלווים להסעות

  מלווים להסעות

  מידע על תפקיד מלווים בהסעות ילדים והדרישות של עבודה כמלווה בהסעות. בנוסף הצעות עבודה של משרות מלווה בהסעות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים מלווה להסעות.