התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


11/05/2019

חיפוש סטאז' לשנה הבאה

אביב צליק

שלום, שמי אביב ואני בת 28 מקרית מוצקין. אני סטודנטית שנה שלישית במכללת אורנים ואני לומדת חינוך בלתי פורמלי והיסטוריה. אני כרגע בשנת התנסות ומלמדת היסטוריה בתיכון "אורט" ביאליק. אני מלמדת את כיתת י'- מב"ר. אני מחפשת סטא'ז לשנה הבאה במקצוע היסטוריה אם אפשרות של לחנך כיתה בנוסף. כמדריכה בפנימייה וכפרח הוראה יצא לי לא מעט להרהר על הנושא, ובהיותי כותבת ברגעי הפנאי, אני רוצה לספר שאני נהנית להיות מורה. זה להיות הורה במשפחה גדולה- יש לי הרבה ילדים שעליהם אני אחראית . לכל אחד תכונותיו הייחודיות, לכל אחד צרכים משלו. האחד צריך רכות, השני קשיחות, האחד צריך קשב, האחר זקוק לחופש, האחד מצפה שייקחו אותו ביד, האחר מסתפק בגירוי ומרחב, האחד מתעודד ממבט, האחר צריך טפיחה על השכם. זה להיות התלמידה הכי בוגרת בכיתה. את מכירה את החומר ( אני עובדת לפי התוכנית של משרד החינוך), אבל זה לא מספיק לי. אני רוצה ללמוד עוד ולמשוך איתי אחרים אל מחוזות הידע. אני דוחפת קדימה, מלהיבה, מושכת, מחברת את הקצוות, סוחפת, צעד אחורה, שניים קדימה. זה לוקח זמן. לפעמים על חשבון שעות שינה, לפעמים על חשבון זמן פנוי, אבל אני נהנית, ולכן אני ממשיכה. להיות מורה זה לדעת שאף פעם לא אוכל להגיע אל הארץ המובטחת. אני עומדת על הר נבו, משלחת את העם. חלקו כועס עלי, חלקו פוחד ממני, חלקו מעריץ אותי, חלקו מאשים אותי בכאביו. אני עומדת על פסגת ההר ויודעת שעם הזמן יהפכו שליחי למורים בעצמם, הם יצמיחו תובנות חדשות, ויסללו דרכים למחוזות חדשים. אני יורדת מההר בשביל צר, נכנסת לכיתה ומחייכת. לשנה הבאה, אני מחפשת להיות מורה בבית ספרכם ואני שואפת להמשיך את הלך הרוח ואת תחושת השליחות החינוכית גם אצלכם. תודה מראש, אביב
אזור
חיפה והקריות
עיר
קריית מוצקין
11/05/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • רגישות סנסורית אצל ילדים

  רגישות סנסורית אצל ילדים

  חמשת החושים שלנו מונחים על סקאלה. האם לילד יש עודף או תת רגישות חושית? במידה וכן, נוכל למנוע תקלות תקשורת, כעסים ומתחים אצל הילדים. איך מזהים ואיך מתמודדים?

 • איך נעזור לתינוק להתמודד עם חרדת נטישה

  איך נעזור לתינוק להתמודד עם חרדת נטישה

  מספר חודשים לאחר הלידה מתפתחת אצל התינוקות חרדת הנטישה. מדוע זה קורה ובאילו שיטות נוכל לעזור לילדינו להתמודד עם חרדת הנטישה. הפרטים במאמר הבא.
 • מנחה | הנחיית קבוצות

  מנחה | הנחיית קבוצות

  ידע על תפקיד מנחה ומנחה קבוצות והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מנחה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנחים.
 • להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  כולנו רוצים להיות הורים טובים. אבל איך עושים את זה? האם זו ההרגשה שאנחנו עושים את המקסימום למען הילדים? האם מדובר בתחושה של הילדים? הנה כמה רעיונות ממש מעניינים.

 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.