התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


03/07/2019

מחפדת עבודה בחינוך/פרוייקט חינוכי

רונית קרמרמן

שמי רונית קרמרמן ואני מחפשת עבודה בהוראה/חינוך כיתה/ניהול צהרון/נהול פרייקט חינוכי יש לי רוח צעירה וילדים אוהבים אותי מאד . בהכשרתי אני מורה לכיתות היסוד . הייתי עשר שנים מורה בכיתה א' ,אחריהן יצאתי לפסק זמן כדי להשקיע בילדי שהיו עם לקויות למידה ,פתחתי צהרון פרטי וילדים נהרו אליו.כ15 שנה אני בצהרון עם 20-27ילדים. שכונתנו בגרה והילדים התמעטו,ואני מחפשת את דרכי,אשמח לחזור להוראה ,יש לי מרץ ואהבה ,למקצוע ולילדים,טובה בהקניית הקריאה,אוהבת ויודעת ללמד מתמטיקה, יש לי כישורים רבים שיכולים לעזור בבית ספר,קשוט ,עצוב,בניית מרכזי למידה ,ארגון והפקת אירועים,ארגון טיולים ,מסיבות,הצגות. אשמח אם תחשוב ברצינות על מועמדותי תודה רונית קרמרמן.
אזור
יהודה שומרון והסביבה
עיר
אלקנה
03/07/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • סוגי הארגונים באתר דרושים בחינוך

  סוגי הארגונים באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך סוגי ארגונים שונים בתחום החינוך וההדרכה. העבודה בארגונים היא שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה הוא קל ונוח. הגיע הזמן למצוא עבודה.
 • מדריך | מדריכה

  מדריך | מדריכה

  מידע על תפקיד מדריך (או מדריכה) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות הדרכה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מדריכים.
 • איך נעזור לאפרוח שלנו לחזק את מערכת החיסון

  איך נעזור לאפרוח שלנו לחזק את מערכת החיסון

  חיזוק מערכת החיסון של הילד חשובה מאוד. ניתן לחזק את מערכת החיסון של הילד שלנו באמצעות 3 עקרונות פשוטים ולהפוך אותם לבריאים, חזקים ומאושרים יותר.