התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


08/08/2018

לאחר 22 שנים מרתקות של נהול בתי ספר, ועשייה בתחומים נוספים מחפש אתגרים נוספים.

רני אברמוביץ

אחרי הרבה מאוד שנות ניהול בתי ספר, אשר לאורך כל הדרך גוונו בעשייה שהרחיבה את לבי ודעתי החלטתי לבצע שינוי ולנוע למחוזות חדשים. בשנים האחרונות אני מרצה בקורס מנהלים סמינר אורנים, במקביל מלווה מנהלים חדשים. במהלך השנים עסקתי בתחומים רבים הכוללים יעוץ ארגוני, יעוץ פדגוגי, הכשרות צוות, ליווי מנהלים, הרצאות, ליווי יוזמות, פיתוח מנהיגות, ניהול כספים (בארגון גדול מאוד) ועוד.... אשמח להעביר קורות חיים. יש מספר תחומים בהם אוכל להביע את כישורי ויכולותיי. 1. ניהול ארגונים בעלי אוריינטציה חברתית, במיוחד כאלו העוסקים באוכלוסיות שגורלם לא פינק אותם. אני מאמין גדול באנשים, רואה את הטוב בכולם ורואה את החברה כאחראית לראות טוב זה ולאפשר לו להוביל את סדר יום חייהם. 2. ניהול ארגונים העוסקים בפיתוח והטמעה של מודלים חדשניים, ארגונים יזמיים, יצירתיים ונועזים במחשבתם. 3. ניהול גופים/ארגונים העוסקים בהכשרה מקצועית הן באופן כללי בתחומי הניהול במיוחד. 4. ליווי ארגונים בתהליכי למידה והתפתחות, בתהליכי פיתוח, בתהליכי בנייה ארגונית (כלכלית, מבנית, רוחנית או עסקית) ובעתות משבר. 5. מתן הרצאות בודדות, או סדרת הרצאות במגוון גדול ורחב של נושאים. 6. ניהול גופים העוסקים בפתרון מצוקות ומשברים (בתוך משפחה, בין אנשים.........). 7. ועוד ....... בכל מקום בו אני נמצא, אני דוגל בעשייה מתוך צניעות, רוגע, אופטימיות, שימחה, רגישות ואהבה. היכן שכל אלו נוכחים אני פורח, ולכן אני עושה כל מה שניתן (ומצליח בכך לא מעט) על מנת שכל אלו יהפכו חלק אינטגרלי מהאקלים של הארגונים אותם אני מנהל או נוכח בהם באופן אחר. אשמח להיפגש רני
אזור
חדרה והסביבה
עיר
חדרה
08/08/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • רגישות סנסורית אצל ילדים

  רגישות סנסורית אצל ילדים

  חמשת החושים שלנו מונחים על סקאלה. האם לילד יש עודף או תת רגישות חושית? במידה וכן, נוכל למנוע תקלות תקשורת, כעסים ומתחים אצל הילדים. איך מזהים ואיך מתמודדים?

 • אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך משרות רבות בתחום החינוך וההדרכה באזורים שונים בארץ. העבודה באזורים בארץ שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה קל ונוח. זה הזמן למצוא עבודה.
 • האם תהליך חפיפה נכון ישפר את תפוקת העובד?

  האם תהליך חפיפה נכון ישפר את תפוקת העובד?

  מעסיקים רבים נוטים לקלוט את העובדים ומיד "זורקים אותם למים" אך חלקם עלול להתקשות ולעזוב. בעזרת תהליך חפיפה והכשרה נכונים ניתן לשמר את העובדים ולשפר את התפוקה.

 • מבשלת | טבחית

  מבשלת | טבחית

  מידע על תפקיד מבשלת (טבחית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מבשלת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מבשלת (טבחית) באתר דרושים בחינוך.
 • אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  פרסומות בטלויזיה בסגנון "את לא מחליטה עלי" זוכות לתהודה. האם הן משפיעות באמת על חיינו האישיים והקשר עם הילדים? כיצד עלינו לנהוג בחינוך ובקבלת החלטות אל מול הילדים.