התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


14/03/2019

מפקחת ויועצת לגיל הרך

איריס עזוריאל

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום הגיל הרך, אני בעלת שתי תעודות הוראה - בתי ספר והגיל הרך, תואר שני בייעוץ חינוכי לגיל הרך מטעם אורנים, השתלמויות רבות ומגוונות בתחום. עסקתי כגננת בעיקר בחינוך הקיבוצי. בשנים האחרונות ניהלתי שתי מערכות חינוך והתוודעתי לפדגוגיה ולדרישות משרד הכלכלה. כחלק מתפקידיי ניהלתי צוות של כשלושים אנשים, הובלתי פרויקטים בחינוך, הדרכתי קבוצות עובדים והורים, בניתי השתלמויות לצוותים, הייתי בקשר רציף עם ההורים ועם הקהילה, היה לי קשר ישיר עם אגף החינוך במועצה. אני יכולה להעיד על עצמי שיש לי יכולת ניהול גבוהה, אסרטיביות, יחסי אנוש ברמה גבוהה, אחריות ומסירות.
אזור
חדרה והסביבה
עיר
החותרים
14/03/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מנחה | הנחיית קבוצות

  מנחה | הנחיית קבוצות

  ידע על תפקיד מנחה ומנחה קבוצות והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מנחה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנחים.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • הדרך לעבור בהצלחה את הגמילה מהמוצץ

  הדרך לעבור בהצלחה את הגמילה מהמוצץ

  בוודאי שאלתם את עצמכם מהי חשיבותו של רפלקס המציצה אצל התינוק? מתי מומלץ להתחיל בתהליך הגמילה מהמוצץ ואיך לעבור אותו בהצלחה? במאמר זה תמצאו את התשובות.

 • סוגי המשרות באתר דרושים בחינוך

  סוגי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך סוגי משרות שונים בתחום החינוך וההדרכה. המשרות מגוונות מאוד והליך חיפוש העבודה הוא קל ונוח. הגיע הזמן למצוא עבודה.

 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  התינוק עובר בתקופה קצרה תהליך משמעותי וטראומטי. הוא מגיח מבטן האם, מסביבה סטירילית ומוגנת לעולם בו הוא צריך לדאוג לעצמו. בואו נבין טוב יותר את תהליך ההסתגלות.