התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


12/07/2019

מחפשת תפקיד משמעותי

עירית שרת

השכלה: 2019- הכשרה להדרכה פדגוגית במכון מופ"ת מטעם משרד החינוך. 2014- תעודת ייעוץ זוגי בשיטת "אורית ארבל". 2012- M.A. בייעוץ חינוכי מל"א אור יהודה. 2003- B.Ed בחינוך ותושב"ע במכללת ליפשיץ. 1992- תעודת חינוך לגיל הרך במכללת אפרתה. 1984- בגרות מטעם תיכון הר וגיא, קיבוץ דפנה במגמת ביולוגיה חקלאית. נסיון תעסוקתי: 2018-2019: גננת חונכת לגננות בסטאז'. במסגרת התפקיד ליוויתי גננות בתחילת עבודתן בפיתוח תכנים, משוב ורפלקציה, עמידה מול הורים ומול הפיקוח והעצמה אישית ומקצועית. 2016-2019: הפעלת קבוצות תמיכה בהתנדבות בשיתוף הרווחה, לנשים התומכות בבעל סיעודי. הקבוצה מעניקה מענה, תמיכה ומתן מידע לנשים ומאפשרת להן לקבל מקום לעצמן ולרגשות שלהן, ומהווה תחליף לטיפול פסיכולוגי. במסגרת הקבוצה אנו מעבדים רגשות קשים ויוצרים מעגלי תמיכה משפחתיים וחברתיים. הקבוצה מהווה חבל הצלה בשביל הנשים והמקום היחיד בו הן מרגישות חופשיות. 1992-2019- גננת אם מטעם משרד החינוך במעלה אדומים ובקידר. במהלך השנים עבדתי בגני טרום חובה ובגני חובה. 2013-2015: ניהול מוסדות הגיל הרך בשכונת "גוננים" בירושלים. במסגרת העבודה ניהלתי כ-20 עובדות. העבודה כללה פיתוח תכניות לימודים גם לילדי הגן וגם לצוות, ליווי פרטני, ניהול צוות, העצמה אישית ומקצועית, גיוס ופיתוח משאבים, תכנון אסטרטגי וראייה מערכתית. עבודה מול עיריית ירושלים והמתנ"ס הקהילתי. שירות: 1986-7- שירות צבאי- מדריכת נוער במושב שדה דוד בלכיש 1985- הדרכת נוער בסיכון בשכונת קרית מנחם בירושלים.
אזור
יהודה שומרון והסביבה
עיר
מעלה אדומים
12/07/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • התחילו לסמוך על התינוק שלכם

  התחילו לסמוך על התינוק שלכם

  צפיתם בתוכנית "עושות חשבון" על ריבוי מדריכי ההורים? רגע לפני שאנחנו שוכרים סוללת יועצים שיסבירו לנו מה לא בסדר עם התינוק שלנו, הנה כמה טיפים שירגיעו אתכם.

 • מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  שגיאות כתיב מטרידות מורים ותלמידים רבים ומהוות במקרים רבים מקור לתסכול מתמשך, החל מכיתה א'. מה הם סוגי שגיאות הכתיב, מתי אנו נדרשים לטפל בהן, וכיצד עושים זאת?
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הבכי של התינוק הוא שפת הדיבור הראשונה שלו והאמצעי שלו להעביר אליכם את תחושותיו. לכן חשוב לזהות את המסר של הבכי ולדעת כיצד להרגיע אותו. קבלו כמה טיפים.