התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


20/12/2017

דרוש/ה לבורנט/ית למעבדה בתפוח פיס גבעתיים

לבורנט/ית לעירייה

1. הכנת ציוד, כלים וחומרים לביצוע ניסויים על ידי התלמידים. 2. עזרה למורה ולתלמידים בשעת ביצוע ניסויים במעבדה. 3. ניהול ממוחשב של הזמנת ציוד, כלים וחומרים למעבדות המדעים. 4א. שמירה על תקינות הציוד והחומרים שבמעבדות ופיקוח על תחזוקתם. ב. אחזקת מלאי החומרים שבמעבדות בסיוע מחשב. ג. אחזקת חומר חי במעבדה וטיפול בו. 5. סיוע למורה ולתלמידים בתכנון פרויקטים ובביצועם באופן יחידני או בקבוצות (כולל הדרכת תלמידים בכל הנוגע לשימוש במכשור הנדרש לביצוע ניסויים ותצפיות בזמן שיעורי המעבדה או מחוץ להם, כגון ביוטופ, ביודע וכו'). 6. בדיקת ניסויים חדשים וביצועם. 7. הכנת אוספים והחזקתם, ארגון והפקה של תערוכות הקשורות במקצוע במעבדות ובסביבתן. 8. סיוע למורה בהפקת דפי עבודה וחומר נלווה לשיעורים במעבדות. 9. סיוע למורה ולתלמידים בשימוש במחשבים בלימודי המדעים במעבדות (מעבדה ממוחשבת, עיבוד תוצאות במחשב). 10. הכנת פריטי ציוד אור-קולי (כגון טלוויזיה, וידיאו, מצלמת מיקרוסקופ וציוד חדשני רלוונטי) לשיעורים במעבדות וארגונם על פי בקשת המורה וכן, סיוע בהפעלתם. כל אלה, תוך הקפדה על אמצעי הבטיחות והוראות משרד החינוך הנוגעות לעבודה במעבדה וכן,לעבודה עם חומרים שונים ובכלל זה, עם חומר חי ועם חומרים מסוכנים. 11. רכישת חומרים וציוד למעבדה.
דרישות המשרה
תעודה בתחום מדעי: טטכנאי/הנדסאי/תואר ראשון עברית ברמה סבירה הכרות עם תוכנות אופיס
שעות עבודה
07:30 - 16:00
ימי עבודה
א' - ה'
היקף משרה
משרה מלאה
שכר
לפי תעודות
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
גבעתיים
20/12/2017
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • התחילו לסמוך על התינוק שלכם

  התחילו לסמוך על התינוק שלכם

  צפיתם בתוכנית "עושות חשבון" על ריבוי מדריכי ההורים? רגע לפני שאנחנו שוכרים סוללת יועצים שיסבירו לנו מה לא בסדר עם התינוק שלנו, הנה כמה טיפים שירגיעו אתכם.

 • מרפא בעיסוק | מרפאה בעיסוק

  מרפא בעיסוק | מרפאה בעיסוק

  מידע על תפקיד מרפא בעיסוק או מרפאה בעיסוק והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות ריפוי בעיסוק (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרפאים בעיסוק.
 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • ספרן | ספרנית

  ספרן | ספרנית

  מידע על תפקיד ספרן והדרישות של עבודה כספרן או כספרנית. בנוסף הצעות עבודה של משרות ספרן / ספרנית (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים ספרנים באתר דרושים בחינוך.
 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.