התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


22/07/2019

דרוש מדריך - איש חינוך עם ברק בעיניים וניצוץ בנשמה - לכפר הנוער החינוכי, ציוני, חקלאי - נווה הדסה

מדריכ/ה לכפר נוער

איש חינוך ומעשה במהותך, אופטימי עם ניצוץ בעיניים, אמונה ואהבה בלב בקרבך. דמות מובילה ומיטבית, יודע ליצור קשר, מחפש אתגר משמעותי, רוצה לקדם בני נוער עולים וותיקים לעבר מצוינות ערכית ולימודית. רוצה לקדם בני נוער לעבר תמונת עתיד מייטבית, תוך ציודם בכלים מהותיים לחיים - בוא אלינו לכפר הנוער החינוכי נווה הדסה. אנחנו מחפשים אחר איש חינוך במהותו, בעל סבלנות ואהבה גדולה, כזו שהעבודה עם מתבגרים היא בנפשו ואשר רואה בעבודה זו מסע משמעותי בהתפתחות וצמיחה אישית. אדם אשר יכול לחיות בסביבת עבודה שאינה שחור או לבן, ואשר מסוגל לשלב בין היכולת לראות כל חניך או חניכה כעולם ומלואו לבין היכולת להוביל קבוצה. המדריך נדרש לעבוד יחד עם צוות הכפר - הקהילה החינוכית, תוך הבנה והובלה של תהליכים חינוכיים, ותכניות צמיחה אישיות, הוא מהווה את הדמות המרכזית המלווה את המתבגר/ת בחיי היום יום תוך הכלה, הקשבה, בניית קשר מבוסס אמון לצד היכולת להציג גבולות, להיות אסרטיבי ולהנהיג בכריזמה. אנו מחפשים אחר מדריך אשר יכול להתחייב לפרק זמן של לפחות שנתיים, בעל ניסיון בהדרכת נוער/הובלת קבוצות, הרוצה לעבוד ולגור בקהילה חינוכית, באווירה כפרית וירוקה בלב השרון, אשר אינו פוחד מעבודה קשה אך מספקת, ואשר רואה בחינוך שליחות מן המעלה הראשונה.
דרישות המשרה
מודל העבודה : הדרכה יחד עם איש צוות נוסף קבוצה של כ 35 בני/בנות נוער, על בסיס תכנית אישית הנבנית בצוות רב מקצועי. היקף התפקיד : משרה מלאה, עבודה במשמרות בוקר/ערב לסירוגין בסידור קבוע, לרבות סופ"ש אחת לשבועיים/שלוש. תואר ראשון - יתרון משמעותי. ניסיון של שנה לפחות בהובלת קבוצה - חובה. בוגר שנת שירות - יתרון משמעותי. רישיון רכב - חובה. בוגר קורס פיקודי בצבא - יתרון משמעותי דובר רוסית - יתרון מגורים בכפר - אפשרות. רקע קודם עם עולם כפרי הנוער והפנימיות - יתרון משמעותי. רק פניות מתאימות תעננה. תחילת עבודה -מיידי עם תחילת אוגוסט 2019 , מיונים לתפקיד מתקיימים בימים אלו
שעות עבודה
משמרות
ימי עבודה
א-ה, סופ"ש אחת לשלושה שבועות לערך
אזור
אזור השרון
עיר
תל יצחק
22/07/2019
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מידע על תפקיד מטפלת / מטפלת סיעודי/ת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות טיפול סיעודי (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלים סיעודיים.
 • מטפלת בשיטת DIR

  מטפלת בשיטת DIR

  מידע על תפקיד מטפלת בשיטת DIR והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מטפלת בשיטת DIR (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלות DIR.
 • מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  כהורים עסוקים, נוח לנו להושיב את הפצפון שלנו מול הטלויזיה כדי שנוכל להתפנות לסידורים. אך אולי זה פוגע בילד? הסיבות מדוע לא מומלץ לתת לילד עד גיל שנתיים לבהות במסך.

 • מטפלת | מטפל

  מטפלת | מטפל

  מידע על תפקיד מטפלת במעון או מטפלת לתינוק ודרישות העבודה. בנוסף הצעות עבודה למשרות (חיפוש עבודה) דרושה מטפלת ופרסום מודעת דרושים מטפלת | דרושים בחינוך.
 • תרפיסט | תרפיסטית

  תרפיסט | תרפיסטית

  מידע על תפקיד תרפיסט / תרפיסטית והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות תרפיה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של תרפיסטים.