התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


09/11/2018

שליחות ציונית לגרמניה - הנוער הציוני בגרמניה (גילאי 25-30 בלבד)

מנהל/ת לתנועת נוער

הבהרה לפני הקריאה - המשרה רלוונטית אך ורק לגילאי 25-30 בלבד. קו"ח שישלחו מחוץ לטווח הגילאים יזכו להתעלמות. בתור השליח הנוכחי, אני רוצה לומר שזו משרה לא קלה אך מעשירה בטירוף והיא חוויה של פעם בחיים! מגורים בחו"ל (בפרנקפורט, יש להתעלם מסעיף המיקום המופיע באתר כי אין אופציית חו"ל), למידה של שפה חדשה ותרבות אחרת, משכורת יפה וצבירה של ניסיון משמעותי וחשוב לחיים! לרלוונטיים, נא לשלוח קו"ח באנגלית למייל המצורף מטה - לתנועת הנוער הציוני בגרמניה, תנועה בת של הבונים דרור, דרוש/ה שליח/ה לתקופת שליחות של לפחות שנתיים. התפקיד כולל את ניהול הארגון, המפוזר בערים פרנקפורט, ברלין ומינכן, ברמה הפיננסית (השגת תרומות, גיוס עובדים, ניהול תקציבי כולל וכדומה) ובנוסף, הפקת תכנים וסמינרים חינוכיים כגון מחנות, סמינרים כלל אירופאיים, סמינרים כלל עולמיים והתערות בקהילות המקומיות. יש להגיש קו"ח באנגלית בלבד המפרט ניסיון בחינוך וניהול כפי שמפורט בדרישות התפקיד
דרישות המשרה
דרישות התפקיד - * מעבר לעיר פרנקפורט (מגורים ושפה מסופקים על ידי הגוף המשלם) לשנתיים לפחות * בוגרי ובוגרות תואר ראשון במדעי הרוח/ מנהל עסקים/ שילוב של השניים - חובה * אנגלית ברמה גבוהה - חובה * ניסיון בהדרכה והפקת תכנים חינוכיים תחת תנועת נוער (הצופים, השומר הצעיר, בני המושבים, הנוע"ל, האיחוד החקלאי וכדומה) - חובה * רישיון בתוקף ודרכון בתוקף - חובה * יתרון לבעלי דרכון האיחוד האירופי * יתרון לדוברי גרמנית * יתרון לבעלי ניסיון בניהול תקציבים * חשוב מאד - מיונים למשרה מוגבלים לגילאי 25-30 בלבד תחילת השליחות בחודש יולי 2019, יתכנו שינויים
שעות עבודה
גמיש
ימי עבודה
שני עד שבת כולל
שכר
1700 יורו ומעלה, תלוי בסעיפי המס פר שליח
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב -יפו
09/11/2018
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • חונך | חונכת

  חונך | חונכת

  מידע על תפקיד חונך / חונכת והדרישות של עבודה כחונכים. בנוסף הצעות עבודה של משרות חונכות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש/ה חונכ/ת באתר דרושים בחינוך.
 • איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  קורות החיים הם המסמך עליו מסתמכים המעסיקים כדי ללמוד עליך. הם צריכים להכיל את המידע המדויק והעדכני עליך אך הם צריכים להיות גם ברורים ושיווקיים. איך עושים את זה?

 • אל תעשו השוואות על חשבון התינוק שלכם

  אל תעשו השוואות על חשבון התינוק שלכם

  לכל התינוקות יש מדרגות התפתחות. במאמר זה נסקור את שלבי התפתחות התינוקות, תחומי ההתפתחות השונים והנזק העלול להיגרם עקב השוואה בקצב ההתפתחות בין תינוקות.
 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.
 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • מדריך | מדריכה

  מדריך | מדריכה

  מידע על תפקיד מדריך (או מדריכה) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות הדרכה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מדריכים.