התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


12/06/2019

לחברה לעיצוב חוויית למידה רלוונטית

מנחה לפרטי

דרושים מנחים אסטרונאוטים – כאלה שבשבילם גם השמיים הם לא הגבול! אם אתם רוצים לעשות אימפקט במערכת החינוך, אוהבים לעבוד עם ילדים ורוצים ללמוד וללמד את מה שעדיין לא מלמדים בבית-הספר... הגעתם למקום הנכון. לתכנית שנתית של חשיבה יוצרת ומיומנויות של המאה ה-21 דרושים מנחים, שרוצים ללמד אחרת. העבודה היא בשעות הבוקר באזור השרון וגוש דן אפשרות להשתלב בעבודה כבר מחודשי הקיץ. *למען הסר ספק.. לא מלמדים אסטרונומיה. תודה
דרישות המשרה
תשוקה לתחום החינוך, רצון להשפיע, אנרגיה רבה ואישיות כובשת. אנשים שמחפשים לעבוד עם אנשים טובים שרוצים להתפתח, לגדול ביחד ולעשות פלאים.
אזור
פתח תקווה והסביבה
עיר
כפר סבא
12/06/2019
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מבשלת | טבחית

  מבשלת | טבחית

  מידע על תפקיד מבשלת (טבחית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מבשלת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מבשלת (טבחית) באתר דרושים בחינוך.
 • הדרך לעבור בהצלחה את הגמילה מהמוצץ

  הדרך לעבור בהצלחה את הגמילה מהמוצץ

  בוודאי שאלתם את עצמכם מהי חשיבותו של רפלקס המציצה אצל התינוק? מתי מומלץ להתחיל בתהליך הגמילה מהמוצץ ואיך לעבור אותו בהצלחה? במאמר זה תמצאו את התשובות.

 • על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  מהי משמעותו של חלב אם בשביל התינוק והאם הוא עדיף על תחליפי חלב? כיצד מקבלים החלטה לגבי תזונת התינוק באמצעות הנקה ומה ההשלכות על האם. הפרטים במאמר.

 • אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  פרסומות בטלויזיה בסגנון "את לא מחליטה עלי" זוכות לתהודה. האם הן משפיעות באמת על חיינו האישיים והקשר עם הילדים? כיצד עלינו לנהוג בחינוך ובקבלת החלטות אל מול הילדים.

 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.
 • הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הבכי של התינוק הוא שפת הדיבור הראשונה שלו והאמצעי שלו להעביר אליכם את תחושותיו. לכן חשוב לזהות את המסר של הבכי ולדעת כיצד להרגיע אותו. קבלו כמה טיפים.