התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו

מאמרים

הגננת

הגננת אתר דרושים

הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

הגננת היא המחנכת של הילדים שלנו. הילדים נכנסים לגן (החל מגיל 3 ועד גיל 6 פחות או יותר) או למעון (החל מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים). במוסדות אלו הגננת צריכה להיות אחראית על התכנים החינוכיים והפדגוגיים.

מחפשים עובדים?
פרסום מודעת דרושים חינם

לוח מחפשי עבודה
מחפשים עבודה?
פרסם מודעת חיפוש עבודה חינם
לוח דרושים בחינוך

הגננת אתר דרושים בחינוך

הגננת היא דמות חינוכית של הילדים. היא מקבלת את הילדים בבוקר, ואחראית עליהם במשך שאר היום. הילדים זוכרים את הגננות לחיוב, היא מעין אמא שניה שלהם, היא מחבקת ואוהבת, וגם מלמדת ומעבירה תכנים וחוויות. לגננת יש בדרך כלל סייעת או מספר סייעות שעוזרות לה עם הילדים.

הגננת דרושים כישורים נוספים

בישראל, הגננת צריכה כישורים נוספים על מנת לתפקד כמו שצריך. ראשית, יש מקומות שהגננת היא בעצם מנהלת הגן, היא אחראית גם על נושאים נוספים מלבד התכנים החינוכיים כגון: גיוס עובדים, שימור עובדים, משכורות, קשר עם ההורים, ועוד. יש כאלו שאף גורסים שהגננות צריכות לבדוק בכל בוקר אם הילדים הגיעו לגן או לא ולהזכיר להורים, כדי לוודא שהילדים לא נשכחו ברכב.

לגננת דרושים שיתופי פעולה עם הסייעת להצלחת העבודה

הגננת והסייעת הן הצוות האחראי על הגן. הסייעת היא יד ימינה של הגננת, היא מסייעת לה בכל הנושא במהלך היום יום. הרבה פעמים הסייעת גם מכינה את האוכל לילדים (לא תמיד, לפעמים יש מבשלת שאחראית על אשכול הגנים). הסייעת עוזרת גם באופן פרטני עם הילדים, היא עוזרת לשמור על הסדר בגן וכמו כן במשימות נוספות לפי בקשת הגננת.

פורום גננות

כדי לחלוק ידע ולהעשיר את עצמן, להתייעץ וכדומה, הגננות הרבה פעמים פעילות בפורומים שונים, כמו פורום גננות. הפורום יכול להיות גם באינטרנט וגם בקבוצות שנפגשות מעת לעת. בפורום הגננות מתייעצות וחולקות את הידע שלהן. בפורומים האלו הגננות מתייעצות גם בנושאים חינוכיים שונים, כמו הפעלות לחגים, הפעלות לימים רגילים, לבוקר או לצהריים. כמו כן הן מתייעצות על מקרים שונים שעולים בגן בין עם מהילדים או מההורים. ניתן להתייעץ הרבה פעמים בפורומים באינטרנט בעילום שם או על ידי כינוי כדי שהגננת תוכל לדבר בחופשיות.

שלח לחבר

מלאו את הפרטים הבאים: