התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו

מאמרים

מאמן | מאמנת

אימון אישי מאמן קבוצות

מידע על תפקיד מאמן / מאמנת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות אימון (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מאמנים.

מאמן הוא מדריך המוביל תהליך המסייע לאנשים להציב ולהשיג מטרות, להעלות את המוטיבציה, להתגבר על מכשולים ועוד. התהליך יכול להיות במגוון רב של תחומים אישיים של המתאמן. ישנם מאמנים בתחומים שונים בין היתר: מאמן כושר, מאמן אישי (קואוצ'ר), ועוד.

לחיפוש עבודה ומשרות לחצו: דרושים מאמנים

מאמן ספורט

מאמן כושר הוא תחום בספורט. המאמן הוא מדריך ספורטאי או קבוצות של ספורטאים.

הוא מסייע להם, מייעץ, מנהל, בונה תוכניות שונות, בונה מוטיבציה, מעצב את האדם ועוד. האימון יכול להיות באופן שוטף או כהכנה לתחרויות שונות. מאמני הספורט עסקו באופן אישי בדרך כלל בספורט באופן כללי או בענף הספיציפי בו הם מאמנים, וכמובן לעיתים רבות גם למדו את התחום באופן מקצועי או אקדמי.

מאמן אישי (קואצ'ר)

המאמן האישי עוסק בסיוע אישי לאדם. הוא דואג לו להצבת מטרות, הגדלת המוטיבציה, למידה, הכוונה, פיתוח עצמי, שיפור מודעות עצמאית, הגשמה עצמית, יעילות, שיפור חוויית חיים, שיפור ביצועים שחשובים למתאמן, הכוונה ללמידה עצמית, ועוד.
המאמן האישי מעורר בקרב המתאמן קרבה למאמן תוך שותפות שלו בתהליך הגשמה עצמית של המתאמן. הוא מעודד אותו למחשבה, ליצירתיות, למקסום פוטנציאל אישי. הוא עוזר לו להגדיר מטרות שיסייעו לו להכוונה עצמית.
האימון מתמקד במספר שלבים בין היתר בחינת ערכים שהמתאמן מעוניין לכוון את חייו לפיהם, סקירה והבנה של חסמים העוצרים את המתאמן מהשגת היעדים, הבנה של חלומות ושאיפות של המתאמן, הגדרות מטרות למתאמן, בחינה של מטרות על, בניית דרך להשגת המטרות, לייווי של המאמן עד להשגת המטרות.
בנוסף לאימון האישי, ישנם סוגים שונים של אימונים: אימון ארגוני, אימון ניהולי, אימון לחיים, אימון להקשבה ועוד.
יש לציין שלפי החוק במדינת ישראל אין הנחיות או חובה להסמכה כמאמן אישי ולכן לא כל המאמנים האישיים מוסמכים בתחום של אימון אישי או בתחום בו הם מאמנים.

מאמן קבוצות

מאמן קבוצות עוסק באימון הדומה לאימון אישי, אך בקבוצות. התהליך בנוי על בסיס משובים מהקבוצה וחוכמת אנשי הקבוצה. מדובר על למידת עמיתים המובלת ע"י המאמן. העמיתים בקבוצה בונים ביטחון אישי, הם חלק מצוות תומך שגם מסייע ברעיונות שונים.

מחפשים עבודות של מאמן? דרושים מאמנים - הצעות לעבודות ומשרות מאתר דרושים בחינוך

בקישור הבא תוכלו למצוא הצעות עבודה למשרות דרושים של מאמנים מאתר דרושים בחינוך.

שלח לחבר

מלאו את הפרטים הבאים: