התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו

מאמרים

משגיחי בחינות

משגיחים בבחינות

מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.

מה תפקידם של משגיחי הבחינות

המשגיחים צריכים לנהל את המבחן בכיתה, תוך הקפדה על הנהלים ותוך שמירה על טוהר הבחינות.

לחיפוש עבודה בתחום לחצו: דרושים משגיחי בחינות

הם עובדים אל מול רכז בית הספר האחראי על המבחן. המשגיח מתאם ציפיות עם המורה לגבי תפקיד השגחת הבחינות. הוא דואג שהמורה יקרא הנחיות ונהלים שונים במידה ויש צורך לכך.

משגיח הבחינות מחלק את מחברות הבחינות לנבחנים, הוא אוסף את המחברות בתום הבחינה, הוא דואג להדבקת מדבקות על המחברות במידת הצורך או לרשום את פרטי התלמיד, הוא דואג להתנהלות תקינה של המבחן, הוא דואג לתת מענה לצרכים או שאלות של התלמידים. המשגיח דואג לטפל בבעיות במהלך הבחינה או אירועים חריגים (לדוגמא: התפרעות, בכי, בעיות אישיות, בעיות משמעת). הוא דואג לאשר או לאסור לאכול או לשתות במהלך המבחן, לצאת לשירותים, לעזור את הכיתה בסיום המבחן וכדומה.

משגיחים בבחינות הדרושים לתפקיד עוברים הכשרה מסודרת

המשגיחים בבחינות עוברים הכשרה מסודרת או קוראים דף נהלים אותו הם מיישמים במהלך הבחינות ופועלים על פיו. הנהלים נקבעים על ידי הגוף שמעביר את הבחינה, כך שזה יכול להיות המדינה, רשות, לשכה, מוסד אקדמי, בית הספר או כל גוף אחר המפקח על הבחינות. הנהלים אינם מורכבים והם כוללים מידע נפוץ של התנהלות בזמן מבחן.

לאילו ארגונים דרושים משגיחי בחינות

משגיחי בחינות עובדים בארגונים שונים בהם מתקיימות בחינות. דוגמאות לארגונים הם למשל מדינת ישראל (משרד החינוך), מכללות ואוניברסיטאות, בתי חולים (בתי ספר לרופאים, בתי ספר לאחיות), משרדים ממשלתיים ולשכות (לשכת עורכי הדין, לשכת רואי החשבון, משרד הבריאות, משרד האוצר), בתי ספר, מכוני לימוד (פסיכומטרי) ועוד.

באילו סוגי בחינות דרושים משגיחי הבחינות?

משגיחי הבחינות עובדים בסוגי מבחנים שונים. למשל השגחה בבחינות כגון: בחינות בגרות, מבחנים מקצועיים, מבחני אחיות, מבחני רופאים, מבחני סטודנטים, מבחנים לתואר, מבחני פסיכומטרי, בחינות לשכת עורכי הדין, בחינות לשכת רואי החשבון, בחינות רפואת שיניים, בחינות סיעוד, בחינות סוכנות ביטוח, בחינות יועצי פנסיה, בחינות בקורסים ועוד.

מחפשים עבודות של משגיח בחינות? דרושים משגיחי בחינות - הצעות לעבודות ומשרות מאתר דרושים בחינוך

בקישור הבא תוכלו למצוא הצעות עבודה למשרות דרושים של משגיחי בחינות מאתר דרושים בחינוך.

 

שלח לחבר

מלאו את הפרטים הבאים: