התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


16/12/2018

איש/אשת תכניות (program officer) פיתוח תכניות הוראה ואבחון לקרן פילנתרופית

מפתח/ת הדרכה לעמותה

איש/אשת תכניות (program officer) פיתוח תכניות הוראה ואבחון לקרן פילנתרופית קרן טראמפ הוקמה בשנת 2011 כדי לסייע למערכת החינוך להרחיב את מעגל המצוינות בלימודי המתמטיקה והמדעים בבתי הספר העל-יסודיים בישראל. אנו מאמינים שמצוינות בתחומים אלו היא 'מתפתח' זהב לחדשנות טכנולוגית, לצמיחה כלכלית, לפריצות דרך במדע, לצמצום פערים ולהצלחה משפחתית ואישית. עיקר המאמץ עד כה הוקדש לקידום הוראה איכותית בתיכון כדי לעזור להגדיל את מספר הלומדים במסלולי חמש היחידות במתמטיקה ובפיזיקה. אנחנו שמחים מאוד על הזינוק שחל בתחומים אלו, וכעת פונים לחיזוק בסיס המצוינות בחטיבת הביניים. הכוונה היא ליצור תנופה מערכתית, להעלות את הרף, להתמקד בלמידה ולבנות יכולות של 'הוראה מאתגרת' (ambitious teaching). לשם כך אנו מחפשים לצרף אלינו לצוות עכשיו את מי ששואפים לממש את החלום הזה ומעוניינים לתת כתף למאמץ משותף של עשרות גופים ומאות אנשי מקצוע. התפקיד: 1. לסייע לשותפי הקרן לפתח חומרי למידה מאתגרים למסלולי מצוינות בחטיבות הביניים, הנשענים על יישומים במדע ובטכנולוגיה של מתמטיקה מתקדמת. 2. ליזום ביחד עם גופים מומחים, פיתוח, ניסוי והטמעה של אבחוני מוכנות קוגניטיבית ורגשית למסלולי מצוינות בחטיבת הביניים ובתיכון. 3. לשתף פעולה עם גופים המתמחים בפיתוח מקצועי קליני של מורים כדי לשלב עבודה על פיתוח חומרי למידה על-ידי מורים.
דרישות המשרה
התמחות ודרישות: א. רקע אקדמי ומעשי בתחום הוראת המתמטיקה, עדיפות לתואר שני לפחות ב. הכרות מעמיקה עם מבחנים, אבחונים ומחקר כמותני ג. ניסיון בהוראה ו/או בעבודה עם מורים למתמטיקה בבתי הספר העל-יסודיים מאפיינים: • הזדהות כנה עם חזון הקרן ויעדיה ועם תפיסת העולם שעומדת בבסיס ערך המצוינות • הערכה עמוקה למקצוע ההוראה ולמורים כאנשי מקצוע בעלי ידע ומומחיות • מכוונות לתוצאה איכותית ומהירה, תוך דבקות במשימה ויחסי אנוש מעולים היקף משרה: מלאה מקום המשרד: מודיעין. תחילת עבודה: מידית. תהליך המיון ייעשה דרך עמותת "מתאם". רק פניות מתאימות תענינה, עמכם הסליחה.
אזור
רמלה לוד מודיעין והסביבה
עיר
מודיעין מכבים רעות
16/12/2018
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • לבורנט | לבורנטית

  לבורנט | לבורנטית

  מידע על תפקיד לבורנט (או לבורנטית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות לבורנטים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של לבורנטים.
 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • הדרך לעבור בהצלחה את הגמילה מהמוצץ

  הדרך לעבור בהצלחה את הגמילה מהמוצץ

  בוודאי שאלתם את עצמכם מהי חשיבותו של רפלקס המציצה אצל התינוק? מתי מומלץ להתחיל בתהליך הגמילה מהמוצץ ואיך לעבור אותו בהצלחה? במאמר זה תמצאו את התשובות.

 • ספרן | ספרנית

  ספרן | ספרנית

  מידע על תפקיד ספרן והדרישות של עבודה כספרן או כספרנית. בנוסף הצעות עבודה של משרות ספרן / ספרנית (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים ספרנים באתר דרושים בחינוך.
 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.