התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


10/06/2019

דרוש/ה משלב/ת חטיבת ביניים ראשל

משלב/ת לפרטי

דרוש/ה משלב/ת לנער מקסים, רגיש, וחכם עם יכולות גבוהות, הנכנס לחטיבת ביניים באיזור מרכז ראשון לציון. דרוש/ה משלב/ת עם ראש גדול,רגישות גבוהה, הבנת סביבה דיגיטלית, הכרת מחשב. המשרה הינה בשיתוף משלב\ת נוספת שכבר מכירים את התלמיד. נשמח להתחיל תהליך היכרות כבר בתחילת חופשת הקיץ 2019. וואטאפ או מסרון : בשעות אחה"צ.
דרישות המשרה
נוכחות במסגרת הלימודים השתתפות בתוכנית ביתית ליווי בשעות פנאי
שעות עבודה
שעות לימוד של מסגרת
ימי עבודה
מתחלקים עם משלבת נוספת בימים א-ו
אזור
ראשון לציון רחובות והסביבה
עיר
ראשון לציון
10/06/2019
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  קורות החיים הם המסמך עליו מסתמכים המעסיקים כדי ללמוד עליך. הם צריכים להכיל את המידע המדויק והעדכני עליך אך הם צריכים להיות גם ברורים ושיווקיים. איך עושים את זה?

 • על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  מהי משמעותו של חלב אם בשביל התינוק והאם הוא עדיף על תחליפי חלב? כיצד מקבלים החלטה לגבי תזונת התינוק באמצעות הנקה ומה ההשלכות על האם. הפרטים במאמר.

 • אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך משרות רבות בתחום החינוך וההדרכה באזורים שונים בארץ. העבודה באזורים בארץ שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה קל ונוח. זה הזמן למצוא עבודה.