התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


25/03/2018

מורה ח"מ מנוסה עם התמחות התפתחותית ולקויות למידה, מטפל בגשה הנוירו התפתחותית תפקודית

זוהר רבינוביץ

מורה לחינוך מיוחד, מטפל ומאבחן NDFA בגישה הנוירו התפתחותית, התמחות, בלקויות למידה קשיי וויסות ועיכובי התפתחות. נסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער בסיכון, ילדים ונוער על הרצף האוטיסטי, ילדי גן והפרעות נפשיות. מעוניין להשתלב בצוות רב מקצועי בהוראה בלתי פורמלית במדעים, חשבון, בלמידה מבוססת פרויקטים או טיפול. השתלבות בצוות הוראה מתקנת. תמיכה בקשיי וויסות, קשב חושי/רגשי, קשיים גרפומוטוריים, תפקודי עיניים ועיכובים נוספים . תחומי התמחות: מורה לתנועה ואלתור, CONTACT ידע נרחב במדעים וטכנולוגיה, חשבון
אזור
חדרה והסביבה
עיר
חדרה
סיווג משרה
37 לאוניברסיטה
25/03/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • תקופת ההסתגלות של הילד לגן וחשיבותה

  תקופת ההסתגלות של הילד לגן וחשיבותה

  כיצד לעבור את תקופת ההסתגלות של הילד לגן בצורה הטובה ביותר? כיצד למנוע משברים רגשיים של הילד או ההורה? ומה החשיבות של תקופת ההסתגלות? הפרטים בפנים.

 • ניהול משא ומתן על שכר - איך ומתי עושים זאת?

  ניהול משא ומתן על שכר - איך ומתי עושים זאת?

  משא ומתן על שכר צריך לדעת איך ומתי לנהל. ניהול משא ומתן כזה שלא בתזמון והצורה הנכונה יכול גם לגרום לאי העסקה או סיום העסקה של עובד. מה העקרונות לניהולו?

 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.
 • מפעיל | מפעילה

  מפעיל | מפעילה

  מידע על תפקיד מפעיל (או מפעילה) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מפעילים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מפעילות.