התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


06/06/2018

מחפשת לתת את כל כולי :)

אריאלה ראובני

אני בת 28, נשואה טרייה, בוגרת תואר ראשון בחינוך יסודי במכללת דוד ילין, בהתמחות בלשון עברית ובאומנויות. בשנת הסטאז' התנסיתי כמחנכת כיתה א' ולאחר מכן עבדתי כמורה מקצועית לעברית, אנגלית וחשבון. מדברת אנגלית כשפת אם. בצבא שירתי בחיל החינוך כמש"קית עלייה, לימדתי קורסי עברית לחיילים עולים חדשים ולאחר מכן קודמתי לפקד בקורס והכשרתי חיילות לעשות את התפקיד שעשיתי. אני גרה בקיבוץ צרעה (מחוז ירושלים) ובמרוצת השנים עבדתי במגוון תפקידי הדרכה בחינוך הבלתי פורמלי בקיבוץ וכמטפלת, מובילה ומנהלת תפעול במערכת החינוך לגיל הרך בקיבוץ. אני מחפשת עבודה בתחום החינוך אך לא כחלק ממערכת החינוך. אשמח לשמוע מכם. ברכה והצלחה לכולם.
אזור
ירושלים והסביבה
עיר
צרעה
06/06/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • איך נוכל ללמד את הילדים על רגשות

  איך נוכל ללמד את הילדים על רגשות

  איך לגרום לילד להביע רגשות? איך לגרום לו להבין רגשות? מסתבר שגם להורים וגם למערכת החינוך יש תפקיד חשוב בהתפתחות הרגשית של הילדים.

 • השאלות הכי טובות לראיון העבודה

  השאלות הכי טובות לראיון העבודה

  כיצד יכול המעסיק לשאול שאלות בעלות ערך מוסף בראיון העבודה? נחפש שאלות שיספרו לנו עוד קצת על העובד ועל אופיו. איזה שאלות ניתן לשאול?

 • מפתח הדרכה | מפתחת הדרכה

  מפתח הדרכה | מפתחת הדרכה

  מידע על תפקיד מפתח הדרכה או מפתח התדרכה והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מפתחי הדרכה, חיפוש עבודה ופרסום מודעת דרושים של פיתוח הדרכה.
 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.