התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


03/07/2018

מורה מנוסה מחפשת את המשרה הבאה

יעל אור

בעלת ניסיון הוראה של 24 שנים בתחום ההוראה וחינוך כיתות בדגש על הוראות הספרות והמקרא. רגישה, נעימה וסובלנית. בעיניי כל תלמיד הוא עולם ומלואו ואני כאן כדי שימצה את יכולותיו וכישוריו. השכלה תואר שני – אוניברסיטת חיפה (מקרא) תואר ראשון – לוינסקי (ספרות, מקרא) תעודת הוראה – לוינסקי תעודת בימוי – סמינר הקיבוצים תעודת ריכוז חברתי – מנהל חברה ונוער משרד החינוך שירות צבאי מלא – חיל רגלים. תיכון – תיכון חדרה. חטיבת ביניים-חקלאי פרדס חנה. יסודי – בית ספר "נילי". ניסיון בהוראה 1997-1994 – חקלאי פרדס חנה (בחטיבת הביניים) . 2003-1997 – חטיבת ביניים "מנחם בגין" (אור עקיבא). 2004-2003 – תיכון "עתידים" (אור עקיבא) 2009-2004 – שפייה ( לימדתי גם חטיבת ביניים וגם חטיבה עליונה). 2010-2009 – תיכון "רבין" (אילת). 2011-2010 – תיכון "רופין" (עמק חפר). 2016-2011 – תיכון "המושבה" (זכרון יעקב). תחומים נוספים בהם עסקתי בבתי הספר בנוסף להוראת המקרא והספרות וחינוך כיתה. הייתי רכזת חברתית במשך 6 שנים בחטיבת הביניים "מנחם בגין". ניהלתי חוג תאטרון במשך 4 שנים בשפייה , שכלל הצגה גדולה בסוף שנה לכל בית הספר (חטיבה ותיכון) כולל הורים. סדנאות בחקר התנ"ך בהתנדבות בתיכון "המושבה". הובלת קבוצה מצטיינת לחידון התנ"ך המחוזי בתיכון "המושבה". הובלת ילדי מחצית שלישית במשך 9 שנים להצלחות בבגרות בתנ"ך.
אזור
חדרה והסביבה
עיר
זכרון יעקב
03/07/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • חינוך מיוחד

  חינוך מיוחד

  מידע על תפקיד חינוך מיוחד והדרישות של עבודה בחינוך מיוחד. בנוסף הצעות עבודה למשרות חינוך מיוחד (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים חינוך מיוחד | דרושים בחינוך.
 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  מהי משמעותו של חלב אם בשביל התינוק והאם הוא עדיף על תחליפי חלב? כיצד מקבלים החלטה לגבי תזונת התינוק באמצעות הנקה ומה ההשלכות על האם. הפרטים במאמר.

 • איך ננחיל לפעוט הרגלי צחצוח שיניים

  איך ננחיל לפעוט הרגלי צחצוח שיניים

  התינוק שלכם גדל ויש לו כבר שיניים? חשוב להנחיל לו את ההרגל של צחצוח השיניים בצורה חיובית, כדי שילווה אותו גם בעתיד. איך עושים זאת? הנה כמה טיפים מעניינים.

 • סייעת | סייע

  סייעת | סייע

  המידע המלא על תפקיד סייעת (או סייע) והדרישות של עבודה כסייעת. בנוסף הצעות עבודה למשרות סייעות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים סייעת באתר דרושים בחינוך.