התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


22/06/2020

מחפש משרה בהוראה או הדרכה

שמוליק לונדון

שמי שמוליק, בוגר תואר ראשון בעיצוב גרפי והוראה, המרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו חיפה. בשנים האחרונות עבדתי במעבדות מייקרים ועסקתי בהדרכה ופיתוח מערכי לימוד ופרוייקטים בשיטת ה-PBL וסייעתי למורים ותלמידים בכלים טכנולוגיים שונים: הדפסת תלת מימד, חיתוך וצריבה בלייזר, הדפסה דיגיטלית וחיתוך בפלוטר מדבקות. יכול ללמד חשיבה יצירתית(טינקרינג), אומנות, פיסול, צילום, עיצוב גרפי(תקשורת חזותית), מדע וטכנולוגיה. אני אדם רציני, מסור, ערכי, יצירתי, סובלני ובעל יכולת להכיל. מאוד אוהב ללמד ומוקיר תודה על כל יום שבו ניתנת לי האפשרות לעסוק בהוראה ולהשפיע על דור העתיד.
אזור
חיפה והקריות
עיר
חיפה
22/06/2020
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • רכז | רכזת

  רכז | רכזת

  מידע על תפקיד רכז / רכזת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות ריכוז (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של רכזים ורכזות.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  שגיאות כתיב מטרידות מורים ותלמידים רבים ומהוות במקרים רבים מקור לתסכול מתמשך, החל מכיתה א'. מה הם סוגי שגיאות הכתיב, מתי אנו נדרשים לטפל בהן, וכיצד עושים זאת?
 • איך נעזור לאפרוח שלנו לחזק את מערכת החיסון

  איך נעזור לאפרוח שלנו לחזק את מערכת החיסון

  חיזוק מערכת החיסון של הילד חשובה מאוד. ניתן לחזק את מערכת החיסון של הילד שלנו באמצעות 3 עקרונות פשוטים ולהפוך אותם לבריאים, חזקים ומאושרים יותר. 

 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.
 • האם תהליך חפיפה נכון ישפר את תפוקת העובד?

  האם תהליך חפיפה נכון ישפר את תפוקת העובד?

  מעסיקים רבים נוטים לקלוט את העובדים ומיד "זורקים אותם למים" אך חלקם עלול להתקשות ולעזוב. בעזרת תהליך חפיפה והכשרה נכונים ניתן לשמר את העובדים ולשפר את התפוקה.