התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


16/06/2019

מחפשת משרה מאלה בתחום ניהול חינוך בלתי פורמלי

אחינעם לוי

שמי אחינעם ואני שמחה להגיש את מועמדותי לתפקידים בתחומים של ניהול חינוך בלתי פורמלי, פיתוח הדרכה, ריכוז ותכניות נוער ליווי צוותי הדרכה וקומונות בשנים האחרונות עבדתי עם כל קשת בני הנוער. אני מכירה מקרוב את הפערים והקשיים שהם חווים כבני נוער והדרך הארוכה שהם עושים לכיוון הגשמת הפוטנציאל הטמון בהם והגשמת היעדים המטרות והחלומות שלהם. אני בעלת תואר ראשון בלימודי תרבות והפקה ממכללת ספיר ובעלת ידע וניסיון בניהול מוסדות חינוך בלתי פורמלי, ליווי ועבודה עם צוותי הדרכה ומתנדבים, ליווי קומונות, ניהול תקציבים, ניהול לוגיסטי שותף, כתיבת תכני הדרכה וניהול משברים. בנוסף, אני מנחת קבוצות ומעבירה סדנות להעצמה ומנהיגות דרך עמותת עם סגול אני מאמינה שהמיומנויות, הידע והמוטיבציה הרבה שלי יסייעו לי לבצע תפקידים מסוג זה בצורה הטובה ביותר. אני מחפשת עבודה שתהיה לי בית חם לגדול, לצמוח ולהתפתח יחד. אשמח למסור המלצות לפי דרישה ולהגיע לראיון אישי.
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
הרצליה
16/06/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • איך נעזור לתינוק להתמודד עם חרדת נטישה

  איך נעזור לתינוק להתמודד עם חרדת נטישה

  מספר חודשים לאחר הלידה מתפתחת אצל התינוקות חרדת הנטישה. מדוע זה קורה ובאילו שיטות נוכל לעזור לילדינו להתמודד עם חרדת הנטישה. הפרטים במאמר הבא.
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • איך נוכל ללמד את הילדים על רגשות

  איך נוכל ללמד את הילדים על רגשות

  איך לגרום לילד להביע רגשות? איך לגרום לו להבין רגשות? מסתבר שגם להורים וגם למערכת החינוך יש תפקיד חשוב בהתפתחות הרגשית של הילדים.

 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • הסתדרות המורים

  הסתדרות המורים

  הסתדרות המורים היא ארגון מייצג למורים וגננות בישראל. במאמר תוכלו לקרוא על הסתדרות המורים ופעולות הסתדרות המורים. מאמר על הסתדרות המורים דרושים בחינוך מציגים.