התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


28/11/2019

תפקידי ניהול בתחום החינוך

טלי רביב קרויטורו

בשלוש השנים האחרונות ניהלתי בית ספר לחינוך מיוחד לנוער המאובחן על הרצף האוטיסטי. תפקיד משמעותי, מאתגר ורחב שכלל הובלת תהליכים חוצי ארגון ברמה בית ספרית; החל מגיבוש תפיסה וחזון התואמים לאפיון תלמידי בית הספר, דרך התווית שפה ותרבות עבודה, המכוונת ומקיימת הלכה למעשה שיח מקצועי, למידה והתבוננות מתמדת, וניהול אינטגרטיבי של המקרה הפרטי. בניהול השוטף פעלתי מתוך מבט מתכלל המכתיב סדרי עדיפויות וקצב עבודה בנושאים וסוגיות שונות. התפקיד דרש בניית תשתית ארגונית בית ספרית ובכללה צוות מוביל; פיתוח והטמעת תהליכי עבודה בהלימה למבנה הארגוני; גיוס ושימור צוות; ליווי והובלת תהליכי חניכה והערכת צוות; פיתוח והבניית תהליכי הכשרה מקצועית והטמעתם. תכנון ובקרה על תקציב. אחריות לקשר עם גורמים פנים וחוץ ארגוניים; ממשקים מול פיקוח, רשויות חינוך ורווחה. התמודדות עם מצבי קושי מורכבים וניהולם. לאחר 3 שנים מדהימות ומאתגרות כאחד, בחרתי לסיים את תפקידי מתוך רצון לקחת פסק זמן, להתבונן על הדברים ממרחק ולהבין מהו האתגר הבא שלי וכיצד ליצור איזון נכון יותר בין עבודה לחיים אישיים, במסגרת תפקיד ניהולי מורכב. אני בעלת תואר שני בחינוך, מטעם החוג ללקויות למידה באוניברסיטת חיפה. יש לי ניסיון מגוון בחינוך המיוחד בתחום לקויות למידה ואוטיזם בתפקידי ניהול, הדרכה, הנחייה, פיתוח, הוראה, ייעוץ פדגוגי, אבחון וטיפול- במסגרת משרד החינוך, במסגרות אקדמיות ובאופן פרטי כעצמאית. בעלת רקע עשיר וניסיון רב בתחום השילוב וההכלה של תלמידי החינוך המיוחד בחינוך הרגיל. יכולת גבוהה ליישום ידע תאורטי ומחקרי בתהליכי הוראה המשקפים תפיסה הרואה במורה מחנך ומנחה, בתלמיד כשותף אקטיבי הבונה ידע רלוונטי ומתוך עניין, ובמקצוע הלימוד כאמצעי ולא כמטרה. בעלת נקודת מבט מקיפה ואינטגרטיבית בתחומיי התמחותי המבוססת על מגוון עיסוקים המערבים עבודה מול סטודנטים לתואר ראשון ושני להוראה ולקויות למידה, מורים, מאבחנים ומטפלים במקצועות שונים, תלמידים ומשפחותיהם. בעלת יכולת טובה להוביל תהליכים ארגוניים של עבודה מתודולוגית רב מקצועית ואינטגרטיבית, המבוססת תפיסה. כושר ארגון, יעילות גבוהה וקצב למידה ועבודה מעולים. אני מחפשת תפקיד ניהולי בתחום החינוך, משמעותי ובעל ערך מוסף, בסביבת עבודה יצירתית המאמינה ומקדמת חדשנות ושינוי. תושבת חיפה כך שרצוי בעיר או בסביבתה.
אזור
חיפה והקריות
עיר
חיפה
28/11/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מדריך | מדריכה

  מדריך | מדריכה

  מידע על תפקיד מדריך (או מדריכה) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות הדרכה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מדריכים.
 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • מזכירה | מזכיר

  מזכירה | מזכיר

  מידע על תפקיד מזכירה (או מזכיר) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מזכירות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנהלת משרד.
 • סוגי הארגונים באתר דרושים בחינוך

  סוגי הארגונים באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך סוגי ארגונים שונים בתחום החינוך וההדרכה. העבודה בארגונים היא שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה הוא קל ונוח. הגיע הזמן למצוא עבודה.
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מידע על תפקיד מטפלת / מטפלת סיעודי/ת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות טיפול סיעודי (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלים סיעודיים.