התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


06/06/2017

הרצאות מרתקות וסוחפות המעוררות מחשבה.

מתיו נורובטי

תואר שני ( MA) מדעי החברה קרימינולוגיה ואכיפת חוק מרצה בכיר ביחידות השונות בצה"ל וגורמים קהילתיים שונים. 10 שנות ניסיון. שירות ביטחוני במסגרות שונות. תחומי דעת : עבריינות, פשיעה, פסיכופתולוגיה , חומרים ממכרים, הטרדה מינית , נוער בסיכון, אכיפת חוק, (היבטים פסיכולוגים וחברתיים), מנהיגות מעצבת, סיירות הורים ( לא מוותרים עליכם ולא מוותרים לכם) להתרשמות הנכם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלי : מתיו נורובטי ( שם תמצאו , המלצות, משובים, תכנים וחומרים רלוונטיים) . להתראות https://www.facebook.com/benbh23
אזור
אזור השרון
עיר
בת חפר
סיווג משרה
33 לעירייה
06/06/2017
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  כדי להפוך את החופש הגדול לנופש גדול, במקום לפחד גדול, יש צורך בתכנון נכון ובראייה אופטימית. כמה טיפים מומלצים על האתגר שיכול להפוך בקלות להנאה גדולה לכל המשפחה.

 • מלווים להסעות

  מלווים להסעות

  מידע על תפקיד מלווים בהסעות ילדים והדרישות של עבודה כמלווה בהסעות. בנוסף הצעות עבודה של משרות מלווה בהסעות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים מלווה להסעות.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • רגישות סנסורית אצל ילדים

  רגישות סנסורית אצל ילדים

  חמשת החושים שלנו מונחים על סקאלה. האם לילד יש עודף או תת רגישות חושית? במידה וכן, נוכל למנוע תקלות תקשורת, כעסים ומתחים אצל הילדים. איך מזהים ואיך מתמודדים?

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.