התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


03/07/2018

מחפשת משרת סייעת משלבת לבתי ספר בפתח תקווה

מאיה פסטרנק

שמי מאיה ואני בת 46 תושבת פ"ת. אני אם גאה לשתי בנותיי המקסימות, האחת עולה לכיתה ז', והשניה עולה לכיתה ד'. סיימתי לימודים לתואר ראשון באונ' בר אילן בשנת 1996 בתחום מדעי ההתנהגות ובמשך שנים עבדתי בתחום האדמניסטרטיבי. ככל שחלף הזמן, התפתחה בי תחושה שאינני נמצאת במקום הנכון עבורי, ונוצר בי רצון לחולל שינוי תעסוקתי, ולהתמקד בעבודה עם ילדים. לפני כשנתיים עזבתי את מקום עבודתי, התחלתי ללמוד הדרכת אומנות לילדים ומבוגרים, ובשנה האחרונה עבדתי כמורה ממלאת מקום בבי"ס היסודי "אלימלך כנר" בפ"ת. כאדם וכאם המחנכת את בנותיה בהתאם, רגישות לאחר, מתן כבוד לזולת, הכלה, סבלנות וסובלנות, הם ערכים עליונים עבורי. חשוב לי מאוד להתנהל מול בנותיי שלי, ומול ילדים בכיתה בצורה רגישה, מכילה, חמה ומעצימה, ואני מאמינה גדולה בהקניית דפוסי חשיבה חיוביים ובמתן דגש לחוזקותיו ויכולותיו של כל ילד. תמיד להתמקד במה שהוא כן, ולא במה שהוא לא. אני מאמינה שאותה העצמה המחזקת את אמון הילד ביכולותיו לפתור מצבים, תורמת באופן משמעותי ליציבותו הרגשית, ומקנה לו כלים להתמודד עם מצבים מורכבים. כשעומדים בפני כיתה של בין 30 - 35 ילדים, לא פשוט להתמקד בכל ילד ולתרום לו כפי שהייתי רוצה. העבודה כמשלבת אישית כן מאפשרת את זה, ומפה מגיע רצוני להשתלב בעבודה זו.
אזור
פתח תקווה והסביבה
עיר
פתח תקווה
03/07/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • חונך | חונכת

  חונך | חונכת

  מידע על תפקיד חונך / חונכת והדרישות של עבודה כחונכים. בנוסף הצעות עבודה של משרות חונכות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש/ה חונכ/ת באתר דרושים בחינוך.
 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מידע על תפקיד מטפלת / מטפלת סיעודי/ת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות טיפול סיעודי (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלים סיעודיים.
 • מלווים להסעות

  מלווים להסעות

  מידע על תפקיד מלווים בהסעות ילדים והדרישות של עבודה כמלווה בהסעות. בנוסף הצעות עבודה של משרות מלווה בהסעות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים מלווה להסעות.
 • איך למנוע תחלופת עובדים במקום העבודה?

  איך למנוע תחלופת עובדים במקום העבודה?

  מעסיקים רבים מתמודדים עם תחלופת עובדים גבוהה במקום העבודה. מדוע העובדים מתחלפים כל כך מהר וכיצד ניתן למנוע זאת?

 • אמא ואבא הולכים לגן ואני גם

  אמא ואבא הולכים לגן ואני גם

  מדוע קשה לילדים להשתלב במסגרת החדשה? מהם הקשיים וההתנהגויות הצפויות של הילדים, ושל ההורים? ומה אפשר ורצוי לעשות כדי לעבור את ההתחלה החדשה בהצלחה.