התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


22/02/2018

תרפיסטית באמצעות בע"ח מחפשת משרה...

רבקה אנגלמן בר אילן

אני רבקה, עובדת עם ילדים ובני נוער כבר יותר מעשור בשלל מסגרות- פורמליות ושאינן פורמליות. באמתחתי תואר ראשון בהיסטוריה כללית ואמנות ואף תעודת הוראה באמנות לעל- יסודי, ובהמשך למדתי טיפול באמצעות בע"ח במכללת דוד ילין וקיבלתי תעודת הוראה בחינוך מיוחד בהתמחות חינוך וסיוע טיפולי בבע"ח. שנות העבודה הרבות והמגוונות עזרו לי לגלות בעצמי יכולת למידה גבוהה, צוותית ומערכתית. חריצות, השקעה ונכונות להגדיל ראש ולהתמיד. אשמח להיות חלק ממקום עבודה מעניין, עם אפשרויות להתפתח וללמוד דברים חדשים ולתת את המיטב שבי.
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
אזור
סיווג משרה
46 לבית ספר יסודי
22/02/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  לאחר שהבאנו ילד לעולם, אנחנו לעיתים רבות מרגישים שמשעמם לו. אנו מרגישים שאנחנו צריכים למלא את זמנו בפעילויות מגוונות. האם התחושה הזו אכן מוצדקת?

 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • להיוולד עם צרכים מיוחדים זה לא מחלה

  להיוולד עם צרכים מיוחדים זה לא מחלה

  בעבר ילדים בעלי צרכים מיוחדים היו דחויים ונדחקו לשולי החברה. צרכים מיוחדים אינם מחלה. אתם מוזמנים לקרוא את הסיפור האישי המרגש של שרה מלכה.
 • השאלות הכי טובות לראיון העבודה

  השאלות הכי טובות לראיון העבודה

  כיצד יכול המעסיק לשאול שאלות בעלות ערך מוסף בראיון העבודה? נחפש שאלות שיספרו לנו עוד קצת על העובד ועל אופיו. איזה שאלות ניתן לשאול?

 • מטפלת בשיטת DIR

  מטפלת בשיטת DIR

  מידע על תפקיד מטפלת בשיטת DIR והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מטפלת בשיטת DIR (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלות DIR.
 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.