התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


27/01/2019

מטפלת רגשית בדרמה תרפיה

לינוי בוהארון

לינוי בוארון מצב משפחתי: נשואה + 3 השכלה: 12 שנות לימוד – בגרות מלאה. שירות צבאי: 1999-2001 – שירות צבאי מלא. עם גיוסי שירתתי בתפקיד משקי"ת משמעת של היחידה שמנתה כ- 170 חיילים ומילואימניקים. בהמשך עברתי לחמ"ל "מבצעית" אשר נותן שירות לדרגים הצבאיים והמדיניים הבכירים. ניסיון תעסוקתי: משנת 2002 ועד שנת 2006 שימשתי אופר עבור שתי בנות 5 ו- 6 שאימן נרצחה בפיגוע בחדרה. בהיעדר אמא בבית, הייתי אחראי על כל מחסורן. העבודה הייתה תובענית ודרשה את זמינותי משעות הבוקר המוקדמות מאד ועד שעות הלילה כאשר במהלך שעות היום נדרשתי לדאוג לרווחתם והדבר כלל את לשיחות עם פסיכולוג, לטיפול בדרמה תרפיה, לרכיבה טיפולית, חוגים נוספים ואירועים שונים. 2014-2015 – מורה מחליפה בבי"ס יסודי "ניל"י" בזיכרון ובנוסף מורה קבועה ללימוד העברית בכיתת עולים מארה"ב. 2015-2016 – מורה קבועה ללימוד העברית בכיתת לעולים בבי"ס הדמוקרטי "קשת" בזיכרון. השכלה גבוהה: 2004-5 – השלמתי את לימודי המכינה הקדם אקדמאית באונ' חיפה. 2005-6 – תואר ראשון באונ' חיפה במסלול דו-חוגי: מדעי המדינה ומזה"ת. לימודי המזה"ת כללו את לימוד השפה הערבית וידע רב בתחומים רבים נוספים הכוללים היסטוריה על מדינות ערב במזה"ת, גישות שונות על המשפחה האסלאמית ומעמדם של הנשים והילדים בתוכה, הוגי דעות ופילוסופיים ערביים וכן יחסי פנים וחוץ וכלכלת המזה"ת. 2008-13 – תואר שני במזרחנות באונ' חיפה והתמקדות על איראן והתנועות הפונדמנטליסטיות שהביאו למצבה כיום. בנוסף, רכשתי ידע בשפה הפרסית ובשפה הצרפתית כחלק מלימודי ההמשך. 2013-15 – תואר שני בתרפיה באומנויות במגמה לדרמה תרפיה. במהלך הלימודים רכשתי ידע וניסיון מעשי בטיפול דרמה תרפויטי בשלושה בי"ס. ניסיון מעשי בתחום הטיפול: 2013-2014 - טיפול פרטני וקבוצתי בבי"ס "שלווה" בחיפה 2014-2015 - טיפול פרטני וקבוצתי בחטיבת ביינים דתית לבנים "בראשית" בת"א. 2015-2016 – טיפול פרטני וקבוצתי בבי"ס "פיכמן" בחיפה. בשנתיים האחרונות מעבירה סדנאות בבי''ס.
אזור
חדרה והסביבה
עיר
זכרון יעקב
27/01/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  על הנקה, חלב אם ותחליפי חלב

  מהי משמעותו של חלב אם בשביל התינוק והאם הוא עדיף על תחליפי חלב? כיצד מקבלים החלטה לגבי תזונת התינוק באמצעות הנקה ומה ההשלכות על האם. הפרטים במאמר.

 • עובד סוציאלי | עובדת סוציאלית

  עובד סוציאלי | עובדת סוציאלית

  מידע על תפקיד עובדים סוציאליים והדרישות של עבודה בעבודה סוציאלית. בנוסף הצעות עבודה למשרות עו"סים ופרסום מודעת דרושים עובד/ת סוציאלי/ת | דרושים בחינוך.
 • סוגי הארגונים באתר דרושים בחינוך

  סוגי הארגונים באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך סוגי ארגונים שונים בתחום החינוך וההדרכה. העבודה בארגונים היא שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה הוא קל ונוח. הגיע הזמן למצוא עבודה.
 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • יועץ חינוכי | יועצת חינוכית

  יועץ חינוכי | יועצת חינוכית

  מידע על תפקיד יועץ חינוכי (או יועצת חינוכית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות יועצים חינוכיים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של יעוץ חינוכי.