התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


27/01/2019

מטפלת רגשית בדרמה תרפיה

לינוי בוהארון

לינוי בוארון מצב משפחתי: נשואה + 3 השכלה: 12 שנות לימוד – בגרות מלאה. שירות צבאי: 1999-2001 – שירות צבאי מלא. עם גיוסי שירתתי בתפקיד משקי"ת משמעת של היחידה שמנתה כ- 170 חיילים ומילואימניקים. בהמשך עברתי לחמ"ל "מבצעית" אשר נותן שירות לדרגים הצבאיים והמדיניים הבכירים. ניסיון תעסוקתי: משנת 2002 ועד שנת 2006 שימשתי אופר עבור שתי בנות 5 ו- 6 שאימן נרצחה בפיגוע בחדרה. בהיעדר אמא בבית, הייתי אחראי על כל מחסורן. העבודה הייתה תובענית ודרשה את זמינותי משעות הבוקר המוקדמות מאד ועד שעות הלילה כאשר במהלך שעות היום נדרשתי לדאוג לרווחתם והדבר כלל את לשיחות עם פסיכולוג, לטיפול בדרמה תרפיה, לרכיבה טיפולית, חוגים נוספים ואירועים שונים. 2014-2015 – מורה מחליפה בבי"ס יסודי "ניל"י" בזיכרון ובנוסף מורה קבועה ללימוד העברית בכיתת עולים מארה"ב. 2015-2016 – מורה קבועה ללימוד העברית בכיתת לעולים בבי"ס הדמוקרטי "קשת" בזיכרון. השכלה גבוהה: 2004-5 – השלמתי את לימודי המכינה הקדם אקדמאית באונ' חיפה. 2005-6 – תואר ראשון באונ' חיפה במסלול דו-חוגי: מדעי המדינה ומזה"ת. לימודי המזה"ת כללו את לימוד השפה הערבית וידע רב בתחומים רבים נוספים הכוללים היסטוריה על מדינות ערב במזה"ת, גישות שונות על המשפחה האסלאמית ומעמדם של הנשים והילדים בתוכה, הוגי דעות ופילוסופיים ערביים וכן יחסי פנים וחוץ וכלכלת המזה"ת. 2008-13 – תואר שני במזרחנות באונ' חיפה והתמקדות על איראן והתנועות הפונדמנטליסטיות שהביאו למצבה כיום. בנוסף, רכשתי ידע בשפה הפרסית ובשפה הצרפתית כחלק מלימודי ההמשך. 2013-15 – תואר שני בתרפיה באומנויות במגמה לדרמה תרפיה. במהלך הלימודים רכשתי ידע וניסיון מעשי בטיפול דרמה תרפויטי בשלושה בי"ס. ניסיון מעשי בתחום הטיפול: 2013-2014 - טיפול פרטני וקבוצתי בבי"ס "שלווה" בחיפה 2014-2015 - טיפול פרטני וקבוצתי בחטיבת ביינים דתית לבנים "בראשית" בת"א. 2015-2016 – טיפול פרטני וקבוצתי בבי"ס "פיכמן" בחיפה. בשנתיים האחרונות מעבירה סדנאות בבי''ס.
אזור
חדרה והסביבה
עיר
זכרון יעקב
27/01/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  כדי להפוך את החופש הגדול לנופש גדול, במקום לפחד גדול, יש צורך בתכנון נכון ובראייה אופטימית. כמה טיפים מומלצים על האתגר שיכול להפוך בקלות להנאה גדולה לכל המשפחה.

 • חונך | חונכת

  חונך | חונכת

  מידע על תפקיד חונך / חונכת והדרישות של עבודה כחונכים. בנוסף הצעות עבודה של משרות חונכות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש/ה חונכ/ת באתר דרושים בחינוך.
 • בייביסיטר | שמרטפות

  בייביסיטר | שמרטפות

  מידע על תפקיד של בייביסיטר (שמרטף) ודרישות התפקיד לעבודה כבייביסיטר. בנוסף הצעות עבודה למשרות בייביסיטר ופרסום מודעת דרושים בייביסיטר באתר דרושים בחינוך.
 • מלווים להסעות

  מלווים להסעות

  מידע על תפקיד מלווים בהסעות ילדים והדרישות של עבודה כמלווה בהסעות. בנוסף הצעות עבודה של משרות מלווה בהסעות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים מלווה להסעות.